Skocz do zawartości

Reactor cloth


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polaga na tym ze wyskakuje mi blad ktorego nie umiem ominac. Postac i ubranie musza byc bardzo daleko od siebie zeby wszystko sie generowalo, w przeciwnym wypadku wyskakuje blad tj na rysunku i ubranie przelatuje przez cialo.

 

problem02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja podejrzewam dwie możliwości, choć jeśli troche przy tym siedziałeś, to pewnie i tak te opcje już znasz i sprawdziłeś:

1. W utilities / reactor / world jest opcja \'col. tollerance\'. Może jej zmniejszenie pomoże

2. W property editor dla obiektów w zakładce \'simulation geometry\' trzeba ustawić opcję \'concave mesh\' aby kolizje liczył bezpośrednio z siatki (co oczywiście wydłuży obliczenia).

Pewnie mogą być jeszcze inne przyczyny, ale sam reactora testuję od niedawna i tylko tyle udało mi się wymysleć.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VGT dzieki za odpowiedz. Uprzedzil Cie Gotham ale zostawie watek dla przyszlych forumowiczow. Wystarczylo zmienic tak jak napisales w pkt. 2 w zakladce simuation geometry na \"mesh\".

Musze przyznac ze silna bestia drzemie w tym reaktorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silna i to jeszcze jak. Proponuje dodać to do FAQ\'ów.

Reactor to naprawdę niezła rzecz. Niedawno bawiłem się robiąc poduszkę powietrzną i odbijającą się żelkę (wszystko liczy się błyskawicznie:D)

Pozdrawiam Reactorowców:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności