Skocz do zawartości

Zapraszam do debaty na temat technik 2D w publikacjach WWW


Wojciech Daszczyk - PROF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najlepiej jest jesli zainteresowane osoby dodaja tematy na ktore chca rozmawiac ...a dodawanie tematow do ktorych i tak i tak ktos moze nia zajrzec nie ma najmniejszego sensu ... tak wiec jak ktos ma problem stawia posta i ma nadzieje ze otrzyma odpowiedz... np. Fromege moderator z ktorym prowadze te twematy postawil posta by powstalo takie forum ... no i powstalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cha ja się dol±czę.

 

 

W sumię myslę, że grafika 2d i 3d powinny na stronie tworzyć jedn± całosć tak aby ogl±daj±cy nie potrafił zauważyć gdzie jest \"przejscie\" pomiędzy 2d i 3d. :D :D :D :D

 

A tak bardziej sensownie to myslę, że w Polsce jest mało stronek na poziomie. Nie chodzi mi o stronki bardzo piekne z mas± bajerów kolorów. raczej interesuj± mnie strony skromne, proste, \"namiętne\", przyciagaj±ce uwagę widza. Chyba dla wiekszo¶ci grafików latwiej jest wykonać grafikę z mas± bajerów, wodotrysków i innych cudów, a ja jestem ciekaw czy zna ktos bardzo ładn± stronkę z gatunku.... , no nazwijmy je \"estetycznymi\". Ja uwazam, że zrobienie takiej stronki jest wielk± sztuk± bo do takich projektów trzeba mieć wielk± wyobraĽnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do debaty... :) Ja rowniesh uwazam, ze za duzo bajeroof nie wyglada ladnie, a szczegolnie wteey, gdy ktos je zasysa z jakichs stron z gifami..

Moje prace mozecie poczytac na www.man-designer.prv.pl, w dziale portfolio ;).

Acha, PROF, dosyc dlugo sie laduje - mam czkekac, czy na razie tak to wyglada :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy co widzisz :) bo faktycznie tam jest malo zorbione ...jesl ifaktycznie niczego nie widzisz to znaczy ze nie masz zainstalowanego flash playera 6 ja to dalem na ten serwer zeby niektore zeczy na zywaca potestowac wiec w zadnym wypadku tak nie bedzie ....jesli widzisz cokowiek co jest tematycznie zwiazane z avaatarem torego widzisz obok to znaczy ze widzisz wszystko ale z duza doza prawdopodobienstwa jest to wersja testowa i nic nie dostanie sie do wersji finalnej ...no poza wyjatkiem loga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mogą być bajerki ale w umiarze i odpowiednio stonowane z tłem :) zobacz na moją odpowiedź w dziale Flasha ... nie pamiętam tematu ale założył go chyba apostezjon z propozycją pomocy :) stronka finding nemo ma full bajerów i animek ale jest zajebista :) zresztą zobacz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie jak jest kupe bajerow:P

Wole takie stronki od np WP lub Onetu ktore wygladaja kiepsko ( jak puste kartki )

Dla mnie idealnym layem jest np www.graffik.pl

 

A co do stronek z gifami ruchomymi sa kiepskie .

 

A co do Polskich wygladow stronek to nie widze zastrzezen, bardziej mi sie podobaja od amerykanskich;)

 

Trzeba jakos tym tematem wstrzasnac bo jak widze to tutaj max 4 osobki obchodzi tworzenie Stronek, no i ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by NEHRU

hmmm... mogą być bajerki ale w umiarze i odpowiednio stonowane z tłem :) zobacz na moją odpowiedź w dziale Flasha ... nie pamiętam tematu ale założył go chyba apostezjon z propozycją pomocy :) stronka finding nemo ma full bajerów i animek ale jest zajebista :) zresztą zobacz :)

 

 

Podalbys linka do tej stronki:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności