Skocz do zawartości

[Modelowanie] Rycerzyk [Wings3d]


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, model jak model. Nie wysiliłeś się...

Światło tez ustawione na szybciutko, z tyłu wygięty poligon robi za studio, z prawej światło żółte, z lewej mocne białe...

A jak sobie próbuję wyobrazić tego rycerza usiłującego obrócić głowę wktórąkolwiek stronę i zawadzajacgo "uszami" o rogi na naramiennikach, albo próbujacego unieść ramiona wyżej niz o 30 st. to dostaję głupawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki chlopaki :) bardzo sie ciesze ze sie podoba :)

 

Adek - hehe, no powiem Ci ze strasznie niechcialo mi sie nic robic, ale probowalem zawyzyc frekwencje :D

 

Hcpiter - oswietlenie prosta sprawa dwa kwadratowe swiatelka po bokach jedno z wiekszym natezeniem (tlo w zasadzie cokolwiek aby odbijalo swiatlo) + bardzo niskie ustawienia gi (irr+lc), z glowy moge powiedziec tylko tyle, ze irr na very low + lc na 500 2 passy, renderek wychodzi bardzo nieostry dlatego na koniec 2x szarpensik leci, fajnie zwieksza ilosc ziarna hehe

 

Temporal - dzieki :D

 

dzieki za komentarze :) milego sciagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, model jak model. Nie wysiliłeś się...

Światło tez ustawione na szybciutko, z tyłu wygięty poligon robi za studio, z prawej światło żółte, z lewej mocne białe...

A jak sobie próbuję wyobrazić tego rycerza usiłującego obrócić głowę wktórąkolwiek stronę i zawadzajacgo "uszami" o rogi na naramiennikach, albo próbujacego unieść ramiona wyżej niz o 30 st. to dostaję głupawki.

 

to znaczy ze kolejny video tutek bedzie twojego autorstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe, słabo, słabo :P

Fajny design - nie oglądałem wideotuta, ale jestem ciekawy, czy przed pracą zbierasz jakieś refy, czy jedziesz z głowy?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisac w poprzednim poście, ale mi wyleciało z głowy.

 

tutek jak zwykle świetny, teraz chcę (tudzież chcemy) zobaczyc tutek o robieniu reszty tej zbroi :P aha i nie wierzę, że to wszystko na oczekaniu wymyśliłeś, skąd masz koncept?

i jeszcze jedno, taka drobnostka ale zawsze: więcej FPS w vtutach. I nie przyśpieszaj ich :) Ja rozumiem, że rozmiar pliku, prędkosc łącza itd,itp ale myślę, że można to pogodzic: dajesz 2 wersje tutka, jedna z niewielkim fpsem i dużą prędkością, druga z dużym fpsem i normalną prędkością, i wszyscy zadowoleni.

 

I nie bijcie mnie za ten pomysł, ja tylko uważam że vtutki lepiej się ogląda jak są bez żadnych przyspieszeń czy innych bajerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko czaje czaje, moze kiedys uda mi sie zrobic cos naprawde fajnego, to bede podsylal za wartosc plytki, ale narazie jakos sie spinam przy tych speedach hehe

 

Co do refek, tak mialem refke kasku, naramiennikow :) twarz itp machnalem z glowy, generalnie nie potrafie jeszcze odrazu zrobic 100 % podobizny hehe :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek- Nadal nie ciągnie do innych metod niż czysty boxmodeling? ;)

 

Ramsez- W swojej kategorii cenowej jak najbardziej- najlepszy. VM to rodzaj symetrii, dzięki tej funkcji pracujesz na połówce modelu. Niebieskie kółeczko to Magnet- opcja w Tweak'u (wchodząc do Tweaka w stopce masz wszystko opisane), zresztą... Może zajrzyj tutaj a wyjaśnią się i pytania jeszcze nie zadane ;).

 

http://p222.ezboard.com/Q--A-Interface--Usage/fnendowingsmiraifrm3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz :D morowo :D kiedy bedą texturki :>? mam pytanie: Klicek masz jakieś szortkaty poustawiane na ocje "move" dla verteksów? bo ten programik niby cacy ale przesuwanie to moim zdaniem nieporozumienie, zeby za kazdym razem...move tam move siam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności