Skocz do zawartości

CUT dla wszystkich :)


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Cut dla wszystkich :)

 

Maly regulamin w krotce :) narazie tylko tyle :

 

- zakaraz rasistowskich, seksistowskich, obrazajacych, naklaniajacych do nienawisci tresci

 

Posty: 20

Wiek usera na forum: min. 30dni

Reputacja: 100

(jesli ktos z 20 postami uzyska taka reputacje to musi byc mistrz, wiec nalezy mu sie CUT) ;)

 

Custom User Title to nagroda za Reputacje :)

 

 

Milego cutowania :)

Red max3d.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hehehe

 

a jednak :D

Spoko, tylko nie wiem czy z tym limitem 100 repa to nie przesada, zdajecie sobie sprawę że tylko 33 osoby z forum mają reputację większą niż 100? :>

 

No ale ja tam akurat dziwnym trafem mam hehe, więc w sumie nie będę narzekał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :) były narzekania ze "reputacja" jest tak naprawde po nic :) no to teraz bedzie warto sie postarac i byc miłym ;)

 

a tak na serio zobaczylismy ile najwiecej pkt ma illy, zobaczylismy ze powyzej 100 (100 kilka) to ustalilismy od 100 zeby nie zrobil buntu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

fajnie mozna by bylo zrobic jeszcze tak ze >100 modzi wymyslaja cuta, a >200 sam sobie wybierasz :)

 

albo jezeli ktos ma wiecej od illego to ma prawo do CUTa :D

(no offence)

 

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. CUT jest dla userow za reputacje. W tej chwili jest to 33 userow, ale wynika to glownie dlatego, ze nie wszyscy o reputacji wiedza. Mysle, ze ta liczba szybko wzrosnie.

 

100 nie jest jakims magicznym limitem nie do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie trochę:

a tak na serio zobaczylismy ile najwiecej pkt ma illy, zobaczylismy ze powyzej 100 (100 kilka) to ustalilismy od 100 zeby nie zrobil buntu ;)

Ustawianie czegokolwiek pod jednego usera, jest nie fair imho...Dlaczego akurat pod illie'go? a nie np pod Lisa ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie trochę:

 

Ustawianie czegokolwiek pod jednego usera, jest nie fair imho...Dlaczego akurat pod illie'go? a nie np pod Lisa ?:D

 

Przecież nikt tego pod illego nie ustawial. Illy jest ponad ta granica. Ta wypowiedz odnosnie illego byla przeciez napisana zartobliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, już mam :P

 

 

edit-> a teraz dawać Bloga :D :D :D

 

dzięki za CUTa :*

 

 

- zakaraz rasistowskich, seksistowskich, obrazajacych, naklaniajacych do nienawisci tresci

 

zapomnialem dodac ze za łamanie jest sroga kara ;) bez zadnego ostrzezenia ;) prosze uszanowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 to jednak duzo.... osoby mniej znane itp rzadko dostają repy nawet jak pomagają. Ci co sie znają dużo sobie dają nawzajem

 

nic nie ma za darmo, 100pkt to dobry limit

po za tym kto wedlug ciebie jest osoba malo znana osoby znane to te z duza iloscia postow albo z mala ale za to ze swietnymi pracami

po za tym nie myslisz chyba, ze osoba ktora dopiero weszla na forum dostanie 100pkt hmmm na to trzeba troche zapracowac :)

nie spotkalem sie zebym osoby ktore sie znaja dawaly sobie pkt tylko dlatego ze sie znaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Illy moze Ty walczyles o cuta, ale wierz mi ;) nigdy by nie doszlo do jego wprowadzania ;)

 

Owszem duza w Tym Twoja zasluga :) Prosze traktujcie CUTA jako nagrode za dobre sprawowanie co sie przelicza oczywiscie na reputacje

 

Acha zapomnialem dodac, ze jezeli, ktos bedzie ciagle łamał regulamin cut, to moderator ma mozliwosc odebrania userowi go na zawsze :)

 

btw. nielot masz racje ja tez nigdy nie slyszalem

btw2. sypnij repem i ja oddam ;) hrehehe (joke :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 to jednak duzo.... osoby mniej znane itp rzadko dostają repy nawet jak pomagają. Ci co sie znają dużo sobie dają nawzajem

 

Tyle moge powiedziec, ze jesli osoby, ktore sie znaja daja sobie caly czas repa to nie dziala. Przeciez to jest prosty algorytm do wykrycia. Sa ograniczenia. Taki rep pozniej nie jest liczony wiec takie nabijanie nie ma sensu.

 

100pkt nie jest tak trudno uzyskac (. Jesli probuje sie je sztucznie nabijac (to o czym piszesz - to jest trudno) :)

 

Po prostu czesciej reputacja bedzie w uzyciu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może inaczej ile razy pomoge to praktycznie nie mam tych punktów od kogoś za pomoc. ale mniejsza o to bo mi nie zalezy za bardzo :) teraz przynajmniej widze sens tych punktów nie to co kiedyś. podpisik czemu nie? poprzedni post był moze i malo przejzysty itp odnosnie co mialem na mysli ale nei warto tego drązyć. pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Illy moze Ty walczyles o cuta, ale wierz mi ;) nigdy by nie doszlo do jego wprowadzania ;)

 

zapomniał chyba dopisac ze 'nigdy by nie doszlo do jego wprowadzania nawet gdybyc spamował dalej ;)' - nie ulegamy Tobie :)

 

Blade - pros jak dajesz tutki lub udzielasz odpowiedzi na jakies pytania na forum. Jednego masz odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniał chyba dopisac ze 'nigdy by nie doszlo do jego wprowadzania nawet gdybyc spamował dalej ;)' - nie ulegamy Tobie :)
dobra dobra ;]

Leru tez mial byc modem zawsze i tez mi sie udalo :D

Jesteście dobrzy dla sosajety to sosajety jest dobre dla Was :D
Nom, po tylu latach sosajeti dalo to co chcialem ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 pkt reputacji to nie jest tak dużo. Ale zaobserwowałem coś dziwnego. Mianowicie... Miałem sobie chyba 21 pkt rep, po czym napisałem posta w staaarym wątku... dostałem ujemnego repa i miałem 18 pkt... usunąłem tamten post, dostałem od kogoś pozytywnego repa i mam teraz 24 pkt :) mam nadzieję że mnie rozumiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. CUT jest dla userow za reputacje. W tej chwili jest to 33 userow, ale wynika to glownie dlatego, ze nie wszyscy o reputacji wiedza. Mysle, ze ta liczba szybko wzrosnie.

 

100 nie jest jakims magicznym limitem nie do osiągnięcia.

 

no racja, pewnie swiadomosc cuta sprawi ze bedzie tych osob coraz wiecej a co za tym idzie dodatkowa robota nad wymyslaniem cutow dla i tak zapracowanych modow :)

 

a ze magicznym limitem nie jest 100 repow to wiem bo brakuje mi 5ciu :) wiec pewnie splodze jakis tutek, wiekszosc osob ma pewnie to samo nastawienie wiec rozwinie to napewno forum

 

jeszcze raz dzieki za inicjatywe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie wysyp postów w stylu:

Jeśli pomogłem, daj punkt reputacji...

Przynajmniej reputacja nabrała jakiegoś wymiernego sensu ;)

 

tweety - zmieniłeś zdanie, czy jedak byłeś w mniejszości?

 

[marudzenie]

Teraz czekamy na kolorowe nicki i obrazki w sygnaturkach. I awatary animowane o max rozmiarze 300x300.

[/marudzenie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności