Skocz do zawartości

Ogien Bitwy : \"Glide\"


teluumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam problemy... No coz.. przeklinac nie bede ale mam faktycznie problem. Jak uzywam Light Tracera z Maxa 5 to widac jak na tym obrazku to cos czarnego na skrzydlekach... Poza tym textury rakiet pod skrzydlami sie nie renderuja... Moze ktos ma jakiegos pomysla jak sie tego pozbyc nie uzywajac Pohotoshopa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludkowie... Mam problema. Nie mam pojecia jak zrobic relistyczny sniegi + slday na tym sniegu... Ubzduralem sobie zimowa scene... Oboz jakiejsc formacji... i nadlatujace te pojazdy (wyzej) siejace spustoszenie... Duzo sniegu i duzo ognia...Pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glide ca│kiem niez│y, tylko to nie jest poduszkowiec a tym bardziej glajt:) Zmieni│ bym k▒t natarcia skrzyd│a (ko˝cˇwek) i doda│ tam parŕ szczegˇ│ˇw (np Âwiat│a pozycyjne:)). Je┐eli chodzi o Ânieg to wybra│ bym co pomiŕdzy ostatnim a przedoststnim renderem (jeden za jasny drugi za ciemny). A co do Âladˇw to zwyczajnie zagŕszczasz siatkŕ w tych miejscach i wyt│aczasz do Ârodka z outlinem (bewelem, czy jak tam zwa│). Potem meshsmoth i masz piŕkne Âlady na Âniegu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz.. jak widac zmienilem texturke na bardziej nowowczesna.. zadnych bzdetow na ktorych mozna zatrzymac oko... Czysta forma :)... Dodalem troche dymu snieznego od silnikow... a co do lampek to sa... gdzies tam... takie niebieskie... Tylko nie widac ich w tym swietle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by teluumen

Dzieki Biglebowsky... Polowe przekazu udalo mi sie pojac... Ta druga znaczy sie... Co do pierwszej mam pewne zastrzerzenia...:D Ze wysztkimi tak rozmawiasz? Ale tak czy inaczej spox...

 

sory za skruty myÂlowe:) ale zrobi│es mniej wiŕcej to oco mi chodzi│o.

tylko ┐e... bardziej podoba mi siŕ sam pojazd, bez Âniegu. Jak jest taki ma│y (pojazd) nie na pierwszym planie, to ginie, a enviroment tego nie rekompensuje, nie jest wystarczj▒co interesuj▒cy. Ten Ânieg niejest doŠ naturalny i ciekawy, niewiem jak siŕ na to zapatrujesz, nie chcŕ ciŕ druzgotaŠ, jak wymyÂlŕ co z tym zrobiŠ to napisze wiŕcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie ostatni render bardzo podoba tylko brakuje......tak jakby pierwszego planu. Moze bardziej ciekawa bylaby ta sama scena w dzungli/pustyni? Inna koncepcja moze byc ten oto pojazd w \"hangarze\" czy na jakims podescie przygotowujacy sie do lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byŠ nawet sam widok pojazdu z boku z dob┐e dobranym obrazkiem w tle. W ka┐dym razie wykombinowa│o mi siŕ co co w produkcji powinno zaj▒Š gˇra dwie godzinki. Lodowy kanion, + moton blur, plus jakie efektowne partykle. Dob┐e dobrany \"lodowy\" materia│ na tym kanionie i StarWars gotowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary zadziwiasz mnie... Powiem bardzo dobry pomysl, przynajmniej tak prezentuje sie na rysunku. Gratulacje... Ale co do pierwszego plany to jeszcze wszystko sie wyjasni... Ludkowie ja jestem dopiero poczatkujacy, nie wswzystko musze jeszcze pojmowac :)... (mam nadzieje) Ale dzieki za komentarze... Postaram sie wykozystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje bardzo dobre to co już istnieje. A to dlatego, że pierwszy plan jeszcze nie został zrobiony. Na pierwszym planie powinien być uciekający przerażony stwór (może być człowiek). I wtedy pasowały by ślady na śniegu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworka raczej nie bedzie... mam jeden swoj model, ale nie potrafie go zanimowac.. Ten Character Studio mnie przygnebia... Nie mam woli by sie nawet zajac zaglebianiem tajemnic... nie bede aktualizowal bo mam problemy z netem... Za kilka dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca bardzo ladnie wykonana, podoba mi sie atmosferka. Glide\'y sa fajowe :) , przypominaja mi troche ornitoptery. Mam zastrzezenia co do sniegu, w niektorych miejscach wyglada troche jak z kartonu, moglbys jeszcze nad nim popracowac, poszukaj na necie jakis dobrych shaderow, gdzies juz takie widzialem tylko nie pamietam gdzie, ale efekt byl naprawde niezly. Co do sielanki to proponuje cos wysadzic w powietrze, jakies latajace szczatki, troche blura na glide\'y zeby bylo wieksze wrazenie dynamiki sceny. To tyle, czekam na update\'cik :D Greetz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopaki mam problema.. I to problema nie malej klasy... Rendering. Jak juz wspominalem na \"Forum-Pomoc\". Strasznie sie wszystko dluzy i zaczynam podejrzewac ze albo cos nie robiej ka nalezy albo system wymaga opcji reinstall czego bym nie chial... Za przyklad sluzy ten obrazek pojazdu... Dwie i Pol godziny walenia glowa w sciane a on sobie powolutku pykal te pixele. Szlag mnie trafil przy koncowce... POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Czyżby wszystko hulało na brazilu? Je¶li tak to przyzwyczaj się ;-) ...albo zmień kompa. U mnie 5h rendering to standard... Ale jak Ci się nie chce czekać to z tego co zauważyłem najwazniejsze s± ustawienia ¶wiatła (indirect ilumination, wył±cz to a od razu będzie szybciej... ;-) - pobaw się nimi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Dzięki za materiał... a ten wl bump to co to takiego... jaka¶ teksturka? mógłby¶ mi to przesłać? Jeszcze raz dzieki, walcz dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności