Skocz do zawartości

Problem z pojawiającą się stroną startową...


plukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys coś się zainstalowało na moim komputerze. Za każdym restartem komputera albo po jakim czasie odnawiami się i pojawia się strona startowa jakieś wyszukiwarki: http://81.211.105.9/index.php?v=3 i nie wiem jak to usunąc... Bo usunąc na chwilę się da w Nadzędziach>Opcjach internetowych. Ale co z tego jak to się ustawi później znowu to samo... Krew mnie zalewa pomóżcie... Help!! [pomocy] [pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm, mam to samo od wczoraj :| potraktowałem cały system programem SpySweeper, ale znalazł mi wszystkie spyware i ad-ware (około 50 :)), oprócz tego... więc pewnie będe musiał to jeszcze jakimś antywirem potraktować, ale nie chce mi się ściągać :) jak ktoś znajdzie inny sposób, żeby to usunąć to niech napisze jak !!

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem najmąrdzejszą chyba rzecz... Zlikwidowałem IE. Zainstalowałem Netscape Navigator i po problemie. Ileż to można się katować, niby to tylko ale strasznie wkurzało. Bo nawet ponowne instalowanie IE nic nie dało. A jak chciałem jeden z procesów zakończyć to potem restartowałem kompa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje tak:

sam tego problemu niemialem, ale qmpel owszem i udalo mi sie go zwalczyc :)

-za pomoca SisoftSandra znalesc wszystkie podejrzane procesy i ich lokacje na dysku, usunac pliki i powinno byc ok... sam niepamietam nawet co to byl za proces...

 

Pozdrawiam, osobiscie korzystam z opery... (szybsza, wygodniejsza, lepsza i ładniejsza) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tez juz dawno zmadrzalem i uzywam Mozilli + dobry skaner AVK Pro.

Procesy to raz, jesli juz znajdziesz ten wlasciwy to odpisz jego nazwe i wpisz ja w:

1 - wyszukiwarce plikow w celu zlokalizowania na dysku

2 - wyszukiwarce rejestru, mozesz tam tez wpisac w/w adres http. i usunac znalezione klucze lub ich wartosci!

 

Bez paniki - odnalezc, usunac, zabezpieczyc - standardowa procedura.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem chyba problem... ten proces nazywał się \"dumprep 0-k\", jak go wyłaczyłem to ten felerny adres zniknął, tyle że tego procesu nie znajdzie się jako działający w tle (czyli nie będzie go na liście po kliknięciu Ctrl+Alt+Del) tylko trzeba go odznaczyć z listy programów uruchamianych ( Uruchom -> \"msconfig\" )

mi pomogło, mam nadzieję, że innym też pomoże :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności