Skocz do zawartości

Praca:Umierający człowiek...


Paul_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Dopiero co sie zarejestrowałem ,więc nie bijcie :D Wykonałem czarna kredka rysunek ,który zamieszczam poniżej. Poprawiłem go tylko troszkę w PS7 (zmieniłem kontrast itd) byłbym wdzięczny za konstruktywna krytkę. Przeglądałem rysunki innych i doszedłem do wniosku z,ę nei ma co wogle porównywać ,ale...do odważnych świat należy! Życze milego oglądania! :D

 

http://pawelmatysik.webpark.pl/deam_man2b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej...

świetna ściana/drzwi...

z człowieczkiem trochę gorzej...strasznie nienaturalnie jak dla mnie wygląda...lewa noga wygląda jakby była prawą, prawa chyba za mała w górnej części...prawa ręka jest chyba ze dwa razy krótsza niż lewa... wogóle jego prawa strona jest jakby mniejsza

pomimo tego podoba mi sie ze względu na ściane... ;)

 

pozdrowienia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę zaskoczony! Dziękuję za wszyskie wypowiedzi- na pewno bedę bardziej zwracał uwgę na te szczegóły.Czekam na wiecej!

I tutaj kilka spraw:

1.Wszystko to co mi sie podobało ,na czym mi zależało skrytykowaliście :D A ścianę ,którą zrobiłem \"by zapchać pustą przesteń\" polubiliście:D

2.Little-ninja ,słusznie zauważyłeś że \"troszke przesiedziałem\" ta pracę....ale jeżeli miałbym zrobić cały rysunek zanim skończy sie atchnienie....cóz- nie potrafię tak.Narysowanie tego zajęło mi kilka(naście) godzin na raty...Kurde...dosatłem przez to pałę...:/

_ _ _ _

Jeszcze pytanka:

1.Mam parę rysunków ,które chciałbym pokaząć. Czy powinienem zrobić to w tym temacie ,czy np.stworzyć nowy dla każdego rysunku?

2.Czy to \"cos\" za plecami postaci wygląda jak krew? (a takei były założenia...)

3.Czy widać odbica w podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od góry wygląda bardzo fajnie jednak przy dole już coś dziwnego zaczyna dziać się z nogami.Coś troche jakbyś zamierzał taki efekt jednak nie jest to zbyt naturalne .Musisz podzilić jasno postać na część dźwiganą i dźwigającą:D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz problemy z pokazywaniem nóg w skrócie perspektywicznym, w obu pracach są różnej wielkosci.

W robocie brakuje mi tez zdecydowanego swiatlocienia przez co wydaje siędosyc płaski, kazdy element niezaleznie z ktorej strony sie znajduje wypelniasz w taki sam sposób. Pozatym ok, Fajnie by było jakbys rysowal z większą swobodą i bardziej róznicowal kreskę ale to przchodzi z czasem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy obrazek - krew wygląda dobrze moim zdaniem, odbicia zauważyłem od razu, ale mogłeś jeszcze dodać białe odblaski na podłodze, wtedy i odbicia byłyby oczywistsze.

 

drugi obrazek - jak już napisano, coś z nogami jest ewidentnie nie tak. Polecam dawac mniejsze formaty prac, bo ta zaczela mi sie pdoobac jak zmniejszylem ja o 40%, lepiej ocenic obejmujac calosc wzrokiem niz przewijac po detalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ,wiedziałem ,że coś jest z nim nie tak...kumpel powiedział ,że jedna noga jest nienaturalnie ułożona.Zresztą-tego robota narysowałem z rok temu...Muszę niestety przyznać ,ze mam problemy z nadawanie postaci odpowiedniej-dynamicznej-pozycji. Mam nadzieję ,że się tego nauczę...Popracuję troszkę nad przerysowywanime-to wychodziło mi prawie idealnie(szkoda ,że nei mogę zanleźć starszej pracy niż sprzed roku:/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,zapomnialem dodać ,że na dole mają być jakieś ciała ,kości ,zbroje ,czy coś w tym stylu ,a to z prawej to Kawały ścian ,zelastwa czy czegoś w tym rodzaju...w końcu to tylko szkic. Moje są bardzo niedokłądne i niedopracowane, dopiero w trakcie pracy wpadam na jakiś fajny(przynajmniej dla mnie) pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności