Skocz do zawartości

Proźba o rade


Szaman

Rekomendowane odpowiedzi

Advent padł no a ja bez laptopa to tak samo jak i bez ręki więc jestem teraz na kupnie nowego sprzętu i szukam takiego laptopa na którym 3ds max studio 8 bedzie śmigał bez zarywki

poniżej zamieszczam laptopa, który został mi polecony przez znajomego sprzedawce.

ACER EXT 7620G

wymogi.jpg

No ale ma on niestety matryce 17 co stanowi dla mnie wielką niedogodnośc podczas mojego przemieszczania się.

Nasuwa mi się więc następujące pytanie. Czy ktoś z was orientuje się teraz w cenach ?

Potrzebuje tego laptopa własnie na ten program więc pytam was bo macie troche większe doświadczenie ode mnie.

Czy ten laptop jest w stanie sprostać wymoga 3ds-a i czy jest może podobny laptop ale mniejszy co podkreślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kwotajaką moge przeznaczyć a tego laptopa to max 3400.

Poza tym na tym co wklełem nie ma po prostu wszystkich informacji.

Karta to Radeon HD 2400 XT

- pamięć 769 MB

- Pamięć karty 256 MB

- Pamięć współdzielona 1024 MB

 

A lipa to raczej nie jest bo za tą lipe sprzedawca chce 3 tysiące z kawałkiem więc ... .

Kto mi może dortadzić laptoba cenie 3400 z matryca 15 ale nie 17 ?

To ma być mały aptop

 

Poza tym mam przekonanie do CA ponieważ przynajmiej był wytrzymły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro della mozna dostac w dobrej cenie w wiekszosci sciagnietego z us wiec z gwara cinko bo tylko us ( ja nie zaluje takiego zakupu ) za ta cene upolujesz juz cos porzadnego . nie jakies integry , omijaj szerokim lukiem tez bajery tupy kamera bo za to sie buli nie potrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procek kiepski w tej cenie... do maxa nie bralbym slabszego jak c2d 2 ghz...

w komputroniku widzialem lapka z takim prockiem plus 2 gb ram itp asusaza 3000 grafika tam byla bodaze x1300, z podobnych i z lepszą karta typu gf 7600 to ntt corriono modele 605 ale i tak chwilowo ich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz racje. No ale mi konktetnie chodzi o to żeby 3ds max mi śmigał na tym lapku.

 

Widziałem już tego ACERA i musze przyznać że kawał z niego krowy a mi potrzeba raczej szprytnego sprzęta :d

 

Ok no dobra kupiłem sobie Aristo smart 500 z prockiem Centrino. Jest nawet fajny. Vista 64 bit nawet na nim nie zarywa i jest dość stabilna. Szkoda tylko że ze sterownikami na XP już nie jest tak fajnie.

Aristo smart 500 polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności