Skocz do zawartości

jak zrobić ładną dużą perspektywę????


Satch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale mam problem bo przeskalowuje w nieskończonośc a ładnej duzej przestreni niet , zrobiłem hemispere na niebo i jakies podłoze ii tak samo jest z FOV i wiecej dam tym bardziej nienaturalnie to wyglada - o co chodzi????widok z kamery ciagle strasznie klaustrofobiczny ustawiałem ja na wszystkie mozliwe sposoby i lipa..... moze jeszcze jakies wskazówki? -jesli jeszcze nie wyprowadziłem nikogo z równowagi .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.. :) skoro nie masz żadnych punktów odniesienia w przestrzeni no to skąd ma sie ta przestzeń wziąć?!

są dwa sposoby na to...

po piwersze rzeczy, które są znane dla oka... jakieś domy, drzewa itp. może jakieś miasto na horyzoncie w oddali.. itp. na pierwszym planie źdźbła trawy... itp. wykombinuj coś.. na pewno będziesz miał przestrzeń jak się patrzy...

no i po drugie perspektywa powietrzna czyli w przełożeniu na maxa taki lekki, niebieskawy fog... im coś jest dalej tym bardziiej traci jaskrawość a bardziej wpada w błękit z racji na warstwę powietrza między przedmiotem a obserwatorem.. bla bla bla...

do roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności