Skocz do zawartości

SPACE EXPLORER/Navigator spacepilot


pixelangel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm... tak szczerze to chyba możesz go odpuścić. Tzn. trzeba się przyzwyczaić do jego używania i nie jest wtedy źle, sam go przez pewien czas używałem, ale że nie mogłem go w pracy podpiąć to ciężko mi było się non stop przestawiać na pracę z nim i bez i teraz tylko sporadycznie z niego korzystam.

 

pozdrawiam,

makak_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w serwisie powinna leżeć moja recka na temat Navigatora i chyba ze 3 wątki na jego temat założone :) Całkiem fajny bajerek, podobno są ludzi, którzy na tym pracuję regularnie, mi jednak nie udało się do końca przyzwyczaić, lata pracy z klawiaturą zrobiły swoje, nie miałem okazji pobawić się dłużej Pilotem, a coś czuję że było by dużo lepiej, tylko cena sporo wyższa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!

 

Ja uzywam Space Navigatora od jakiegos miesiaca. Podobnie jak Ty zastanawialem sie troche nad zakupem. Jesli nastawiasz sie, ze bedziesz go caly czas uzywal to OK, bo tak jak makak_ mowi, ciezko pracowac z i bez, a i stare przyzwycczajenia z klawiatura robia swoje.

 

Ja dopiero zaczynam przygode i uwazam, to za dobra inwestycje, bo znacznie ulatwia prace. Moge dodac, ze dziala nawet z Photoshopem. Jesli masz jakies pytania wal smialo.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś taki navigator ? .Chciałbym znać opinie użytkowników tego toola, czy to naprawde usprawnia prace przy modelowaniu/projektowaniu?.

 

Witaj!

 

Ja w pracy pracuje na http://www.komputronik.pl/Myszki/Logitech/Logitech_retail/3Dconnexion__manipulatory_3D/Manipulator_3DConnexion_SpacePilot/pelny,id,44936/

moim zdaniem tam gdzie pracuje sie w 3D to "space mouse" odciąża rękę w której trzymasz zwykłą myszkę i bardzo ułatwia prace.

Do domku polecał bym "klase" niższy manipulator.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w serwisie powinna leżeć moja recka na temat Navigatora i chyba ze 3 wątki na jego temat założone :) Całkiem fajny bajerek, podobno są ludzi, którzy na tym pracuję regularnie, mi jednak nie udało się do końca przyzwyczaić, lata pracy z klawiaturą zrobiły swoje, nie miałem okazji pobawić się dłużej Pilotem, a coś czuję że było by dużo lepiej, tylko cena sporo wyższa.

 

Pozdrawiam

 

Pracuje na CATIA manipulatorem i świetnie się sprawdza w modelowaniu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności