Skocz do zawartości

Innowacyjny projekt, szukam chętnych.


Gość dariusz1979

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dariusz1979

Poszukuję zespołu do pracy przy innowacyjnym projekcie z pogranicza MMORPG, który po wyprodukowaniu stałby się przedsięwzięciem komercyjnym i przy obsłudze którego trzeba by było pracować. Myślę że projekt mógłby przynosić dochód. A zapewniam że jest on innowacyjny. Jestem w stanie zainteresować projektem ewentualnych przyszłych inwestorów, którzy wyłożą pieniądze na promocję. Nie ukrywam że w kwestiach produkcji 3d jestem laikiem, i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Dlatego poszukuję wspólnika, który stworzy zespół techniczny. Zapewniam sprawiedliwy podział ewentualnych zysków w umowie wspólników. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mail: [email protected] lub tel. 602 336 665.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witam.

 

Nie mogłem się oprzeć, żeby nie skomentować. Nie traktuj tego co napiszę za krytykę, raczej poradę.

 

1. Innowacyjny projekt.

 

Poprzyj to co piszesz czymś więcej niż tylko jedno zdanie. Nie mówię, żebyś całego design doca wrzucał, ale chociaż jakieś założenia, ew. faq.

 

2. Pogranicze mmo.

 

Albo coś jest mmo, albo nie i wtedy jest, np. crpg. Chyba, że masz na myśli podobne rozwiązanie jak w 2Worlds. W każdym razie staraj się bardziej precyzować myśli.

 

3. "...który po wyprodukowaniu stałby się przedsięwzięciem komercyjnym i przy obsłudze którego trzeba by było pracować..."

 

Wiesz chyba tego nie skomentuję ;] Ale staraj się nie używać takich "argumentów", jeżeli chcesz, żeby ktoś potraktował cię poważnie.

 

4. "...Myślę że projekt mógłby przynosić dochód..."

 

Kolejna złota myśl. Z takimi projektami to jest raczej tak, że najpierw przygotowuje się techdemo za free + praca zdalna [z czego 90% upada] a dopiero wtedy jak zdołacie znaleźć sponsora/wydawcę praca rusza na całego. Poczytaj sobie to co napisał kolos:

http://www.gamedev.pl/articles.php?x=view&id=38

na pewno przyda się taka lektura.

 

5. "....A zapewniam że jest on innowacyjny. Jestem w stanie zainteresować projektem ewentualnych przyszłych inwestorów, którzy wyłożą pieniądze na promocję...."

 

patrz punkt 3 i 4.

 

6. "...Nie ukrywam że w kwestiach produkcji 3d jestem laikiem, i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Dlatego poszukuję wspólnika, który stworzy zespół techniczny..."

 

Czyli rozumiem, że masz co najwyżej jakiś świetny pomysł na fabułę tak? jak widzisz siebie w roli głównego koordynatora, skoro nawet nie wiesz kogo tak naprawdę musisz znaleźć?

 

I raczej dając ogłoszenie, poprzyj je stronka, an której coś pokażesz, coś co podniesie twoją wiarygodność i zachęci ludzi do współpracy.

 

7. "...Zapewniam sprawiedliwy podział ewentualnych zysków w umowie wspólników. ..."

 

patrz pkt. 3.

 

-----------------------------------------------------

 

Reasumując: życzę powodzenia i szczęście w kompletowaniu teamu bo na pewno będziesz go sporo potrzebował. Może najpierw spróbuj dobić do podobnego projektu - zobaczysz jak to wygląda od kuchni, nauczysz się tego i owego a wtedy kto wie.

 

Pozdrawiam,

 

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności