Skocz do zawartości

Scenka: Wróg u bram


Amrun1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mial to być na początku zaden obrazek, trafiłem na concept arty Ryana Church`a z gwiezdnych wojen i chcialem sobie namalować jedną z wież jaka tam znalazłem... a potem jak siadałem do kompa to czasem coś domalowałem... godzinka tu, pół godziny tam bo sesja nastała... i tak od 3 dni... no i mi wyszedł taki widoczek...

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

raczej ci wyszla dune niz gwiezdne wojny

 

szczegolnie mi sie podoba syntetyczne ujecie tych skal na prawo. moglbys troche zroznicowac faktury i materialy tych budynkow - teraz wszystko wyglada jak ceramika. no i wszystko takie monochromatyczne tylko troopersi niebiescy - widac ze to obcy element w tym srodowisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcik ładny :) podoba mi sie otoczneie transporterów i żółnierzy. Jednak reszta potratowana zbyt ogolnie, brakuje mi ostrości z bliska i ginących w kurzu budynków i murów. Troche ogień palstyczny, i jak juz kru wspomniał, ceramika.No i pociski z działa, brakuje w nich czegoś.

Mimo to praca ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teaz jest jeszcze ładniej ;) Wpadles na doby pomysl z tym pyłem wzbijanym przez atakujących...:)

 

Możesz jeszcze dodać większej głęboości...to znaczy podkreślić nieco krawędzie itp. Dodaj jeszcze większego realizmu...pzypatrz się jeszcze raz obrazom Ryana Church`a, a będziesz wiedział o co mi chodzi ;)

 

Powodzenia !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle to sie kolory coś dziwne zrobiły...pył jakiś różowy?...chyba przez kompresje bo na orginale jest ok...

Tiger: ciągnąl to juz tego nie bede bo wogole nie czuje tej pracki... powstawała tak fragment po fragmecie jak napisalem to tez i w niektorych miejscach jest inaczej wykonczona niz w innych... zreszta pomysl nie do konca moj... wiec juz tego nie rusze

 

za odpowiedzi serdecznie dziekuje....

 

w 3d pewnie by mozna...ale sobie urlop od 3d zrobilem... i na razie na plaskim sie skupiam...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wersja znacznie lepsza. Ten dymek bardziej z prawej dałeś mocniejszy przez co cała kompozycja się trochę przechyliła i nadała dynamizmu scenie. Widać, że to pole walki. I drugi plan współgra z pierwszym, wcześniej był bardziej szkicowy. Super pracka jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności