Skocz do zawartości

[Porachunki] Zemsta elektoratu


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No co jest Piksar:/?

A już sądziłem ,ze zaczniesz coś zamieszczać jakie pracki rozwoju swego wątku:/

ogólnie kadr calkiem calkiem:)Właśnie przez święta pograłem sobie w Medal of Honor kolejne części wiec kadr mi calkiem podpasowal Twej pracy:) Powodzenia i zaprasza w koncu na to forum mocium Panie:) me wezwanie i do odwiedzin watków:)

P.S Co do zmian kadru to proponowałbym zastosowac jakieś pólboczne ujęcie albo nawet takie ale może byś wstawił tam jaką groteskową postac w stylistyce Tima Burtona:))?hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejżyj może wszelkie ilustracje wojenne:)Ale te co miały nawoływać do walki z wrogiem:)Wtedy plakat i rysunek propagandowy mialy duuuże wzięcie

Nie zlłamuj sie Piksar bedzię dobrze daj sobie tylko krótki czas :)ale pamiętaj krótki i walcz chłopie walcz i nigdy na kolanach bo sie pobrudzisz:)hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z kryzysem jaki przeżywa moja twórczość i brakiem szans na zajęcie jakiegokolwiek miejsca w bitwie postanowiłem potraktować temat humorystycznie

Przedstawię strzelnicę, wiatrówkę celującą z zupełnie przypadkowy i nie budzący jakichkolwiek skojarzeń przedmiot ;)

Strzelnica będzie taka jak w wesołych miasteczkach czy na wiekszych odpustach.

Dodam różne inne elementy a gumowe cele będą się przesuwać na taśmie.

Co do porachunków, to niestety musicie trochę pomyśleć :)

 

koncept.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ciekawy pomysł. Powodzenia !

 

Napisał hkropinski:

heh.. odrazu skojarzylem z kaczkami na pegazusa:D:D sie strzelalo takim plastikowym pistoletem:D ... to byly gry:D:D

Miałem dokładnie tą samą grę na Nintendo z 1989 roku :). Rzeczywiście to były czasy...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cierpie "nie mechanicznych" modeli

próba zrobienia miśka

jakbym nie kombinował to cały czas jest do mnie podobny

miski.jpg

 

i walka z otoczeniem

jeszcze Kaczora Donalda musze wymodelować, bedzie podawał strzelającemu wiatrówkę

tablica.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności