Skocz do zawartości

[Porachunki] [Finished] [mini-making off] [ update ] Zemsta Samsona


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

Zemsta Samsona

 

28 Wtedy wezwał Samson Pana mówiąc: «Panie Boże, proszę Cię, wspomnij na mnie i przywróć mi siły przynajmniej na ten jeden raz! Boże, niech pomszczę raz jeden na Filistynach moje oczy». 29 Ujął więc Samson obie kolumny, na których stał cały dom, oparł się o nie: o jedną - prawą ręką, o drugą - lewą ręką. 30 Następnie rzekł Samson: «Niech zginę wraz z Filistynami». Gdy się zatem oparł o nie mocno, dom runął na władców i na cały lud, który w nim był zebrany. Tych, których wówczas zabił sam ginąc, było więcej aniżeli tych, których pozabijał w czasie całego swego życia. 31 Bracia jego i cały ród jego ojca przybyli, aby go zabrać. Wróciwszy, pochowali go między Sorea i Esztaol, w grobie Manoacha, jego ojca. Przez lat dwadzieścia sprawował on sądy nad Izraelem.

 

Samson Is Avenged

 

28 Then Samson called to the LORD and said, “O Lord GOD, please remember me and please strengthen me just this time, O God, that I may at once be avenged of the Philistines for my two eyes.” 29 Samson grasped the two middle pillars on which the house rested, and braced himself against them, the one with his right hand and the other with his left. 30 And Samson said, “Let me die with the Philistines!” And he bent with all his might so that the house fell on the lords and all the people who were in it. So the dead whom he killed at his death were more than those whom he killed in his life. 31 Then his brothers and all his father’s household came down, took him, brought him up and buried him between Zorah and Eshtaol in the tomb of Manoah his father. Thus he had judged Israel twenty years.

 

 

 

Dziękuje wszystkim userom max3d za wsparcie, szczególne podziękowania dla OmeNa2501, RK , Ani oraz Gomeza.

Podziękowania śle także Klaudii, Bartkowi za podsuniecie pomysłu i brutalna, niekonstruktywna krytyke;) oraz wszystkim userom mieszkania.

 

wersja low

Zemsta_Samsona_low.jpg

 

wersja regulaminowa

http://tadeuszchmiel.com/Zemsta_Samsona.jpg

 

alternatywny link w razie wojny nuklearnej

http://img71.imageshack.us/img71/4508/zemstasamsonatf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

no tadek, świetny temat wybrałeś! najbardziej mi sie podoba z całej konkurencji!

życzę powodzenia, i tak pokażesz klasę, jak zawsze zresztą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie miał wykłute oczy? Bo widzę że szukałeś takich referek, coś mi się mgliście przypomina że oprócz włosów wykłuli mu też oczy ale nie jestem pewna, czemu na większości referek jest z oczami?

 

Mało na razie można powiedzieć, ale zmierza w dobrym kierunku. Tylko może nie robiłabym takiego idealnego młodzieńca, ale raczej takiego umęczonego jak w ostatnim obrazku z posta #6. Ale oczywiście sprawa gustu i interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie czepaim ale włosy gdzie? będą? no bo przecież on dlatego odzyskał siłę bo mu odrosły...ALE modelik pikny wielkie gratki talentu, tylko glowa ciut za duża.

 

beda, chwilowo sie zastanawiam jak je zrobic, ale cos sie wymysli

wlasnie za duza glowa :/ nie bylem pewien

 

cool ;)

ale paluszki troszkę słabo zdefiniowane i malutki palec w tej bliższej dłoni wygląda trochę jak wyłamany imo

 

na finalnym renderze dłoni niebedzie widac tak wyraznie (narazie tejemnica ;))

 

Głowa za duża i pępek za płaski. Palce ciut za cieńkie chyba, w tej dalszej dłoni kończą się stożkowato a powinny walcowato. Majtki zaraz mu spadną.

Oprócz tego bardzo fajnie ci idze.

 

dzieki :) juz poprawiam

 

:!u nie ma prostytutek i terrorystów...szkoda

a chopek fajny

 

ten chlopek jest prostytutka i terrorysta :D

 

ucho ma piękne :P

 

chcesz zblizenie :D ?

 

Wygląda fajnie, ale temat nieco przereklamowany :D

 

reklama to podstawa ;)

 

Anatomia leży z deka. Prawe ramie i szyja najbardziej.

 

neckmusc.gif

 

thx, juz poprawiam

 

gdzie te nagie prostytutki?

a przy okazji to spoko jest model ;)

 

prostytutki to nie tylko kobiety ;)

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć tadek. jest mi smutno że w ogóle nie widać nacisku na kolumnę. chyba, że one były tak poustawiane a simon tylko tamtędy przebiegał zdenerwowany odpychając się od ścian i słupów (niektórzy, gdy schodzą po schodach na klatce schodowej to podobnie delikatnie odpychają się od ścian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wyglada fajnie ale moglbys popracowac nad poza. Lewa reka jest zle zgieta w nadgarstku - wyglada jakby macal ta kolumne :) Powinna byc wyzej i troche z tylu kolumny. Ciezar ciala powinien byc przesuniety w strone zlamanej kolumny, i prawa reka powinna byc bardziej zgieta. Przechyliles kadr i byc moze przez to wydaje ci sie ze ciezar ciala jest przesuniety ale tak naprawde nie jest. Lewe kolano chyba za bardzo do srodka skierowane, tak jakos dziwnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem :)

thx za komentarze, ustawienie w takie pozycji ktora musi cos wyrazac nie jest takie latwe jak sie wydaje, ogladnolem z 1000000 obrazow i ciezko jeszcze to wyczaic, wiec jeszcze raz dzieki za obiektywne spojzenie na sprawe.

Troszke jeszcze poprawia klimat spadajace kamyczki i pyl, ale aktualnie zajme sie transpose ;)

 

ps: polyboosta tylko uzylem do modelowania opaski na oczy i majtek, mapowanie kolesia robione w roadkillu, (i bedzie jeszcze przerabiane)

ps2: bardzo trafny komentarz Gomez thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sama pozycja jest ok, ale same dłonie nie napierają, w sumie to co polka dot pisała, dłonie muszą być napięte i muszą trochę głębiej wchodzić w te kolumny. Główa część siły leży w nadgarstku, trochę w tej szerokiej części ręki, a palce nie mają nic do gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje co do ustawień. Cofnij mu lewa noge i pochyl całe ciało do przodu a głowe odegnij do tyłu, bo pomimo ze to naprawde wyglada superancko to tu faktycznie nie ma niacisku, on sie ewidentnie opiera i sie drze nic wiecej. (ale ogolnie to mi sie modelik diabelnie podoba-niesamowita robota mam nadzieje ze tez kiedys take bede potrafil, na razie sfera marzeń...). Postaram sie poszukać jakiś referek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności