Skocz do zawartości

[Porachunki] Darkwatch


Leleń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temacik jest wypas;) Szykuje sie kolejny crap z mojej strony, ale co tam, zawsze lubilem brac udzial w bitwach :o

Pomysl jest, w fazie przemyslen, narazie tyle:

ludzik... z plaszczykiem , po lewej stronie (obrazka) , bedzie mierzyl do skaczacego na niego vampajra / zombiaka / szkieletora... klimaty londynu 1930 rok.... gdzies tam na scianie budynku jeszcze jeden zombiak, czy co tam :D

 

Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia, a sobie ukonczenia pracy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kr3tz dziekowa :*

Adek_CG dzieki, a co do pracki w brushu, to bedzie calkowite przeciwienstwo, nie bawie sie w brushowanie, pracka w klimatach 1/4 cartoon, 3/4 realistic, stylistyke postaci troche kartonowe, ale otoczenie, oswietlenie bede probowal zrobic ciemne, mroczne... no no zczaicie o co mi chodzi, jak juz cos wyskrobie :p

jaras dzieki :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi się Darkwatch w grę nie grałem nie wiem nawet czy wyszła ale widziałem wypaśne concepty i co jakiś czas oglądam sobie cinemtika oddaj choć połowę klimatu i będzie super

 

powodzenia

 

...o i skończ :)

[przyganiał kocioł garnkowi :D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek !! musze Cie zawiesc, sam w gre nie gralem, tytul dalem taki tylko dlatego ze Kr3tzowi sie skojarzylo to (sam nie moglem wymyslec tematu :X) z moim conceptem, klimaty nie beda podobne jak w grze :P jedyne podobienstwa to "w polowie" glowny bohater, i strzelba... to raczej taki mix paru gier + filmow.

 

concept poczatkowy:

 

concept.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mysle nad conceptem postaci, bedzie cos ala pan valentine z FF, tyle ze w kapturze, i ogolnie zmodyfikowany troche (zebyscie nie wytykali braku podobienstwa, bo to zupelnie inna postac bedzie :P)

 

taki szybcior:

 

piiiiiiiiiip, concept usuwam, zmieniam, nie podobal mi sie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, mam uwage w stosunku do budki, o ile mi wiadomo wykonywane sa one z drewna, a co za tym idzie nie moga sie wywijac jak guma lub metal: ], postac calkiem fajnie wyglada, ale nie wiem czy jest poprawna anatomicznie: ]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do budek już widziałam takie z metalu, więc chyba ok

Postać - sam piszesz że proporcje siadają, moim zdaniem zbyt wcześnie zabrałeś się za detale, będzie ci trudniej poprawiać proporcje.

Szkielecik bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności