Skocz do zawartości

[Porachunki] Śmierć króla


Trybal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak każdy wie z grafiki 3D jestem jeszcze cienki, ale mimo wszystko spróbuję. Nie liczę na to, że wygram, ale chodzi o doświadczenie i zabawę...

 

Jeszcze nie mam wszystkiego dokładnie obmyslanego ale przedstawię taki ogólny zarys. Średniowiecze, sypialnia króla... Na pierwszym planie morderca, może wycierać nóż z krwi, po prostu iść lub czaić czy nie idą strażnicy, jeszcze nie wiem, za nim potężne łoże króla, w nim król nieżywy już ze sztyletami w brzuchu...

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólny zarys fajny. Ja sobie to już wyobraziłem mniej więcej (z opcją, że morderca czai sie czy nie idą strażnicy - to według mnie najlepsza opcja, bo ukazywała by chore emocje/ambicje mordercy połączone z jak najbardziej ludzkim strachem o dobro własnego tyłka). Morderca byłby taki trochę oszalały, oczy obłąkane, wytrzeszczone, zwrócone w którąś stronę(tam gdzie spodziewa sie widzieć strażników).

 

Powodzenia w bitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrób że niby ten morderca uciął królowi głowę np. toporem i problem z głowy ;)

Tak na serio to tak jak pisała Ania popracuj najpierw nad ogólnymi proporcjami głowy a potem podrasuj szczegóły i nie modeluj oka jako jedną siatkę z głową tylko zrób je ze sphere'y. Przy głowie ważna jest też siatka(a gdzie nie jest?) więc jak nie będzie Ci wychodzić popatrz na jakieś siatki, na pewno znajdziesz ich sporo na forum.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wporządku... Uwazam, że to świetny pomysł. Zrobię jak mówicie. Lecz postacie na chwileczkę odstawię na bok. W między czasie zrobiłem zarys sceny. Dużą wagę postawiłem na łoże królewskie oczywiście trzeba mu jesczze paru detali nie mowiac juz o scenie, ale chciałem, żebyście już to zobaczyli :)

 

520e3df1763dfc81.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracowałem troche nad ludziem... Zrobiłem mu ubranko itp... :D Jeszcze zrobię jedną warstwę bluzy, kaptur i pelerynę... dodatkowoe bedzie ciemno i gość bedzie tyłem to nie bedzie widac jego nadmuchanej klaty i niedorobiionego ryja :D

 

d6d2c2cf3aa27af2.jpg

 

8bc5313baa0c239b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj slabsze swiatlo i takie tlo zeby sie kontury modelu nie zlewaly z nim.

Moze sproboj zrobic nieco stylizowana scenke zamiast realistycznej? Nie musialbys modelowac faldek na ubraniu co by dobrze zrobilo twojej pracy bo te faldki trudno zrobic zeby wygladaly dobrze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności