Skocz do zawartości

[Porachunki]Uneven duel (final)


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Farmer został kiedyś porwany przez kosmitów i wykorzystany... Teraz chce się odpłacić swoim oprawcom a także udowodnić tym wszystkim którzy go wyśmiewali że wcale nie ściemniał. To będzie ten koleś z dnia niepodległości.

A tak na poważnie to powodzenia i trzymam kciuki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by miał ogrodniczki takie porozpinane ze zwisającymi szelkami ? i mógłby je jedną ręką podtrzymywać a drugą mierzyć do ufo z dubeltówki ;) co mogło by sugerować 2 rozwiązania - albo się ubrał w pospiechu i wyszedł przed chatkę zestrzelić ich albo został bezecnie wykorzystany i się chce zemścić :)

powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no koncept ulegl zmianie, nie chce cartoonowej sceny, chociaz pomysly macie bardzo ciekawe :)

 

Bedzie cos takiego:

cont.jpg

 

Budynki chce zeby byly zniszczone, ten statek bedzie wytwarzal swiatlo i wciagal juz jakas dusze :P W oddali bedzie widac nadlatujace inne statki. Tak bym to widzial :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny ten szkielet jest;). Ufo jest za wysoko jak dla mnie :), ale chatki wporzo. Moja propozycja to troszkę lajtu na chatkach jakaś lampa przy ulicy:D (może być zbita:)), drogę zrób bardziej potłuczoną:) i może małe gwiazdeczki dodać by sie przydało :>. Oczywiście nie nalegam, ale dało by to dla obrazka świetlistą jakość i wdzięk oraz dało by troszkę nastroju ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada, pomysl tez fajny. Pewnie nie zrobiles tego do konca swiadomie ale fajny kadr ci wyszedl. Niebo wyglada jak odwrocony trojkat i czubek tego trojkata skupia uwage bardzo mocno. Poza tym linie perspektywy tez podazaja w tym kierunku. W tym miejscu mogloby wisiec ufo a farmer bylby po lewej stronie pokazany od pasa w gore i troszke zza plecow. Albo kamera nizej i pokazany caly.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz dodac anteny na dachach jaki slup tele miedzy lampami, lampe bym zmienil jest stanowczo za gruba co do swojej wysokosci, chodnik bym lekko poszerzyl, moze jakis 3 kolowy rowerek gdzies stojacy, moze hydrant itp. ogólnie jakos mi proporcje nie leza gazeta jak polowa drzwi okna w róznej wielkosci, daszek na wysokosci piersi, itp sam popatrz to zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jakos mi proporcje nie leza gazeta jak polowa drzwi okna w róznej wielkosci, daszek na wysokosci piersi, itp sam popatrz to zobaczysz.

 

Nie zgodze sie z toba. Widziales kiedys gazete "Rzeczpospolita"?? Jak ja rozlozysz tak jak lezy tutaj to wlasnie taka duza jest. Co do okien. Czy w kazdym domu sa rowne okna????

 

"daszek na wysokosci piersi" nie bardzo wiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z reszta ,ferni ma racje daszek na wysokosci piersi ;]

test33kh7.th.jpg

zaznaczylem o co chodzi ,wydaje mi sie ze drzwi chyba sa za waskie, i chodnik nie za wysoko? no ale to minimalnie najlepiej jakby sie jeszcze ktos wypowiedzial bo proporcje na bank sa posypane w niektorych miejscach ,

powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kadr to drugi mi sie tez bardziej podoba - jednak na pierwszym tych kosmitow lepiej odroznic - na drugim sylwetka tego pojazdu zlewa sie z tlem i ginie nieco na tle domkow - gdyby ulica moze byla nieco dluzsza albo kat nachylenia pojazdu mniej rownolegly do linii horyzontu i ramy obrazu?... nie wiem - tak sobie mysle na glos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za drugim, ale zrób jeszcze jeden z powiekszonym robotem na tyle zeby byl trocze pod katem i jedna z nóg weszla na samochód a druga na dach tego mniejszego budynku i dorobiłbym mu z przodu jakies potezne dzialka laserowe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower zmniejszylem bo faktycznie jest za duzy.

Co do dzialka laserowego u robota, to on ma juz karabiny, na tym malym renderze tego nie widac, ale finalna wersja bedzie miala 1500*840 wiec spokojnie bezdie to mozna zauwazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza asfaltem nieźle wyglada, choć ufo mało straszne, odnóża owszem ale "pysk/łeb" słabo, poszukaj zdjęć z Wojny Światów, ja tam widzieć bym chciał czerwone oczy przymknięte złowrogo czymś w rodzaju przysłony w aparacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred88 racja ladnie to wyglada ale propocje musisz poprawic :P ze skaluj ludzi te kosze ,latarnie(chyba za niskie swieca komus pzed oknem?)no i nadal niewiem czemu ale chodnik wydaje mi sie za wysoki :P popraw to co uwazasz za sluszne ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi się podoba. Złożoność sceny jest w normie, choć nad ufokiem to jeszcze można się popastwić i dać ich więcej. Teraz uwagi, które mogę podsunąć na tym etapie... Przydałoby się zmienić perspektywę bo ta jest mało dynamiczna. Przydałoby się zrobić bardziej nocną scenę, a później jakoś fajnie zagrać światłami ;) To chyba wszystko co mogę zasugerować. Powodzenia życzę oczywiście :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności