Skocz do zawartości

Hiena Cmentarna


Pierzak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

To jest moja pracka 2d. Nie zawiera ona zbyt wiele dlubania piórkiem, a bardziej łączenie elementóe różnych fotek. Mam nadzieje że wasze uczucia religijne nie zostaną obrażone. (jesli tak to piszcie to usune posta)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pracka fajna, zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. A może by tak jeszcze wprowadzić trochę więcej tajemniczości i zakryć trochę twarz( a raczej czaszkę) tej kobiety, tak by nie od razu się rzucała w oczy? Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy juz sie wypowiadam... temat pracki ciekawy... na szczescie nie obraza moich uczuc religijnych (jestem dosc tolerancyjny ;-p)... ma dosc mocna wymowe... co do wykonania: jest rowniez na poziomie ale mam kilka zastrzezen

- widze ze dodales chmurki -> wyglada znacznie lepiej

- popraw drzewo -> miejscami sie odcina od nieba (po dodaniu chmurek wyglada na doklejane)

- jak juz ktos pisal zrob cos z rekoma -> nie musza byc z kosci ale postaraj sie na nie nalozyc jakiegos \"grzyba\" eee wiesz o co mi chodzi - efekt naruszenia przez czas ;-p

- lekko pobaw sie kontrastem i saturacja -> wydaje mi sie ze jak ta panienke lekko przyciemnisz bedzie sie lepiej komponowac ;-D

 

POZDRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności