Skocz do zawartości

[Porachunki] Yakuza


Jonasz_Real

Rekomendowane odpowiedzi

Współczesna Japonia, gang Yakuzy i młoda kobieta. Zorganizowana grupa

przestępcza odbiera życie rodzicom młodej dziewczynki. Sama zaś cudem przeżywa.

Mija kilkanacie lat i postanawia wymierzyć sprawiedliwość. (Troche jak z filmu Kill Bill).

Nie wiem jeszcze gdzie ta akcja bedzie sie działa, moze w reastauracji Yakuzy. W kazdym razie bedzie to realizm.

 

Czołem :)

Jonek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, postanowiłem podniesc własny wątek, nieco wyżej :)

Szkice są jeszcze w fazie powstawania. Pokaze innym razem.

Główka na dzisiaj. Napewno ulegnie zmianie.

01lu7.jpg

 

 

@Tomala: dzieki, Raczej Lucy Liu nie będzie, zrobię własną.

@Jaras: :)

@hcpiter: :) bez przesady diabeł, jaki master? :) dzięki

@Junior: :) a no lubie azjatki, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

@grigoriob: thank man

 

@ttaaddeekk: dzieki, koncepty nie są jeszcze gotowe, ale juz mam rozplanowane. Tzn. uzyłem mojego starego riga elficke od Little Arena( myslę, że niektórzy pamiętają), i szukałem ciekawych ujęc w akcji. Mam shoty, tylko muszę podmalowac. :) Cierpliwosci.

 

@Ania, fikołek :) sorki, od dzisiaj będę wrzucał rendery :)

 

@Shogun 3D : czy jest się czego obawiać? :)

 

Updejt: Oczy będę poprawiac, jest zbyt rozmyta. Wiec spoko.

 

jonaszwipwd7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

glowka ma potencjal :)

ale wyraznie widac ze ma cos z oczami i z policzkami nie wiem jaki masz zamiar ale wypadalo by wypchnac jej troche policzki z boku gdyz wyglada z boku bardzo plasko

przydaloby sie ppopracowac nad krztaltem glowy gdyz troche taki dziwny jest ;)

tak samo z przodu tzw blorda za waska przezco zuchwa wyglada dziwnie

 

ale wyglada calkiem, calkiem :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzki z boku moim zdaniem są ok, mam 5 azjatek na piętrze i co jedna to ma bardziej płaskie policzki, płaską całą twarz. Koreanki nieco bardziej jeszcze od Chinek.

 

Natomiast wydaje mi się że uszy za duże.

 

O spuchnięciu nad okiem już wspominali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no Panie Jonasz wiemy jak ciężko jest wymodelować azjatkę, trzeba przyznać że w dobrym kierunku idziesz. Jedynie co to ktoś juz wspomniał że troszeczkę mógłbyś ją odmłodzić z wyglądu ;-)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, wypoczęty po świętach :)

Dziękuje wszystkim za miłe słowa i za krytykę.

 

Ania, a mozesz mi dac numer do tych azjatek ?;)

 

Updejt: tym razem dwie główki do wyboru, ale chyba wybiorę tą po lewej.

Jutro tors będzie, miejmy nadzieję.

 

jonaszwip02kl7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta po lewej jest ładniejsza, ale dalej jest lekka buła nad zewnętrzną stroną oka.

 

Ucho samo w sobie bardzo ładne, ale wydaje mi się za mało delikatne jak na kobietę, zbyt wyraźnie wymodelowane.

 

Krztałt czaszki jest zły, trochę za wysoka a z tyłu za mało. Za uchem powinno być prawie tyle samo głowy co przed uchem, albo co najmniej 2/3. Być może też ucho jest minimalnie przesunięte i przez to tak wygląda, trudno mi powiedzieć.

 

Numerkami ja nie handluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolę tą po lewej ale jeszcze bym nad główką popracował, najlepiej w maxie zanim wrzucisz ją do sculptera. Wydaje mi się że czegoś tej głowie brakuje ale nie wiem co Ci poradzić. Z profilu wygląda naprawdę fajnie, może jakieś referki żeby poprawić wygląd z frontu bo chyba oczy są trochę za szeroko rozstawione ale mogę się mylić.

Zapodaję linka do dwóch making off'ów o tworzeniu modeli azjatek, uważam że bardzo dobrze wyszło to ich autorom.

http://www.3dm3.com/forum/articles.php?action=viewarticle&artid=111

http://www.3dm3.com/forum/articles.php?action=viewarticle&artid=69

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to wszystkie już się mieszczą w granicach prawdopodobieństwa. Ludzie są tak różni że tego rodzaju detale nie szkodzą. Z mojego punktu widzenia nos jest trochę zbyt długi jak na azjatkę ale to też cecha raczej indywidualna. Jedź dalej- to detal w całej scenie, jak stracisz za dużo czasu na niego to będzie kiepsko z terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ania: dzieki za rady, racja co do głowy. Poprawie

 

tomala: super linki, znam te stronki, ale dobrze ze mi przypomniałesz, Zauwazyłem teraz, że nosy mają jakos mniej szerokie. Zrobiłem na zbyt europejskie. Zajmę się tym pózniej. Trzeba rozbudowac, scenkę.

 

hcpiter: :)

RK: Jadę dalej. :)

 

Junior: dzieki, na Kanarach było świetnie. Tylko hiszpanki były, jakos mało sympatyczne. Ja nie wiem o co kaman. ;)

 

DiM: jade jade

 

Klicek: :*

 

Fr3d3k: tobie tylko gołe cycki w głowie :) Proszę. Pasi ?

 

donMario:dzieki, pozostane juz przy większosci głosów. :)

 

A dzisiaj świeże mięsko (cenzura chyba musiała byc, tak chce regulamin, sorka chłopaki) tył pokazę jutro) :

 

+ Ktoś usuwa mi obrazek...pewnie imageshack.

 

renderjonaszwip22mi7.jpg

 

renderjonaszwip22hu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stratą czasu bym tego nie nazywał - bitwa służy podnoszeniu skilla - poza tym taki gotowy model z texturami może się kiedyś przydać w przyszłości - popieram takie podejscie do tematu.

pozdrawiam

p.s. co ona ma tak brudno w pępku ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

tak jak Ci pisałem, body bardzo fajniutkie, tex. miejscami przepalona, ale moze dla potrzeb rendera będzie gut, jakies sss i inne o których nie mam pojęcia ; ), bioderka mogłby być lekko wysunięte i nie wiem czy brzuszek zbytnio nie wystaje do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że obojczyki mogły by być minimalnie bliżej piersi, byłoby ładniej, ale jest jeszcze w normie.

Głowa gdzieś w jednym z pierwszych postów była biała, bardzo ładnie geishowato wyglądało, myślę że ciało powinno być w podobnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... skoro jesteśmy przy temacie Japonii, gejsz i takich tam to jeśli chodzi o białe twarze zwykle są bielone pastą w której składzie są ptasie odchody (jaskółcze o ile pamietam). Linia na karku gdzie kończy się "makijaż" ma określone znaczenie... itd itp, nie ma się co rozpisywać, w każdym razie na całe ciało to nie sięga. Bardzo fajnie że nie poszedłeś w jakieś idealne proporcje- o wiele bardziej realistycznie jest z drobnymi defektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności