Skocz do zawartości

[Porachunki] Śmierć nie wybiera


HuMfrey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zrobić scenę jak na załączonym rysunku, z jednej strony kobieta przeszyta strzałą i jej zabójca chcący dokończyć dzieła a z drugiej mąż tej kobiety broniący tego co jeszcze zostało. W tle córka wznosząca ręce w geście rozpaczy, a na dalszym planie ogień i pożoga.

 

Wciąż się zastanawiam w jakich klimatach osadzić akcję, najbardziej ciągnie mnie do japońskich - czyli ninja-zabójca w czerni kontra samuraj z rodziną, ale to trochę oklepane. Innym pomysłem jest umiejscowienie tej sceny gdzieś w starodawnej rosji, syberia, mróz, grube kożuchy i ciężka zbroja na ojcu-obrońcy a z drugiej strony jakiś skośnooki wysłaniec Dżyngis Chana.

 

 

zastanawiam się tez czy nie zrobić tej sceny na śmiesznie:

zupełnie z innej bajki byłoby gdybym umierającą kobietę zastąpił pieskiem-pudelkiem, babcia trzymająca jeszcze pieska na smyczy rzucałaby się z laską na stojącego po drugiej stronie dziadka którego rotwailerek zagryzł właśnie pudelka.

 

do przemyślenia...

 

nie będę ukrywał że to postacie mają tworzyć klimat tej sceny i na ich dobrym zrobieniu będę się skupiał a tło będzie TYLKO tłem...

 

powodzenia wszystkim uczestnikom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwszy opis sceny jaki dałeś to jest hardcore maksymalny :) kobieta przeszyta strzałą.. mąż ją jeszcze ratuje co sie da.. gdzieś z tyłu jeszcze spanikowane dziecko co to wszystko widzi, bo zapewne musiało wybiec z płonącego domu ... mój Boże rodzinna mała apokalipsa :) (w starodawnej Rosji ja bym osadził). Scena na śmiesznie znacznie mniej drastyczna pasowała by może do tematu, ale widzę że chyba bardziej Ci odpowiada ten hardcore bo tam już jakieś obrazki wrzucasz, które według mnie nie przedstawiają ani babci ni dziadka, brak też tam piesków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności