Skocz do zawartości

[Porachunki] *****


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!!

wlasnie tak mi wpadlo do glowy :)

mianowicie szukalem czegos zwiazanego z organika nie chcialem robic czegos hmmm zwyklego wiec... wymyslilem sobie (mam nazieje ze sie nada) cos takiego:

 

historia jest banalna mianowicie kazdy napewno spotkal sie z tym ale o co chodzi ? porpostu chodzi o rasizm czyli w planach mam zmodelowac afroamerykanina i skinheada czyli "ofiara" i "rasista"

 

zobaczymy co z tego wyjdzi narazie tylko zaklepuje temat

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

ok dzieki za komentarze :)

z hippie'm chyba sobie daruje ;)

 

planuje zrobic malcolm'a x stojacego w garniturze jak z rak splywa mu krew(jeszcze pewny nie jestem sie zobaczy) jeszcze nie wiem kto bedzie "bialym" zobaczymy moze zrobie normalnego skina albo jakiegos przywodce przeciwnemu malcolmowi

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to widzial tak :

 

Pasek osob ktore sa w jakis sposob nie tolerowane

 

Polityk :P --- Staruszka --- Dresiarz --- Skin --- Skate --- Metal --- Zwykly czlowiek --- Afroamerykanin :P

 

Co wy na to? Wedlug mnie to by moglo przejsc ... Tak jakby "Każdy ponad każdym" jak to ktos już kiedyś spiewal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no model powala. podoba mi sie styl i wykonanie. Mógłbys pokazać siateczkę bo myśle ze cos nie tak jest w okolicach nosa ale moze sie mylę.

 

dzieki, siatke pokaze jak bedzie dostep do pliku i chec usiadziecia do kompa ;)

w okolicach nosa sa bledy ? hmmmmmmm watpie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace kilka moich bezczelnych uwag jak zwykle :) Moge sie mylic wiec zalecam ostroznosc :) Zbyt ostro zarysowales te zmarszczki przy nosie i luk brwiowy przy zewnetrznym kaciku oka. Skrzydelka nosa wydaja mi sie bardzo dziwne na referce, tworza niemal jedna bryle z nosem (?), tylko delikatne wciecie widac.

Jesli bedziesz to wogole poprawiac to lepiej nie piesc tego za dlugo bo nie ma sensu.

malcolmoverpgy6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty

 

Wtrace kilka moich bezczelnych uwag jak zwykle :) Moge sie mylic wiec zalecam ostroznosc :) Zbyt ostro zarysowales te zmarszczki przy nosie i luk brwiowy przy zewnetrznym kaciku oka. Skrzydelka nosa wydaja mi sie bardzo dziwne na referce, tworza niemal jedna bryle z nosem (?), tylko delikatne wciecie widac.

Jesli bedziesz to wogole poprawiac to lepiej nie piesc tego za dlugo bo nie ma sensu.

malcolmoverpgy6.th.jpg

 

dzieki za posta :)

referki trzymam sie luzno wiec chyba nie bede poprawial ;)

z niektorymi sie nie zgodze np. usta ale spoko ;)

napewno bede jeszcze robil cos w zbrushu ale to dopiero jak zrobie cala postac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozcięcie na brodzie zaczyna się trochę za wysoko i jest zbyt wklęsłe, na czole tam gdzie się marszczy (między brwiami) nie powinno być płasko, skóra powinna tam trochę wystawać. Kark/szyja wygląda zbyt wklęsły na ostatnim obrazku.

Bardziej bym zaznaczyła kości policzkowe oraz brwi, lub alternatywnie bardziej wcisnęła oczy do środka (obrys głowy na ostatnim obrazku jest zbyt płaski)

Co do ust zgadzam się z Gomezem, ale wiem że Nielot ma zamiłowanie do dziwacznych ust więc nie mamy raczej szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Intervain--> bardzo mi milo, ze zajrzalas do mojego watku, dzieki za zyczenia :)

 

Aniu--> bardzo dzieki za rady, napewno z nich skorzystam (usta zostaja ;) ) ale bede to juz robil w zbrushu ale dopiero po nowym roku bo zostawilem tablet w pracy ;)

 

narazie bede chcial zrobic caly model bazowy ubrania itp.

 

aha mam pytanie odnosnie proporcji bo mi jakos nie pasuja ? co myslicie :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag sie masz Nielocie ? :]

 

jezeli mam byc szczery, to nie siedzi mi ani twarz, ani plaszcz, ani cialo. Stac Cie na wiecej, przysiadz do tej twarzy i przestukaj ja. Chociaz z bliska wyglada całkiem ok, ale po oddaleniu nie wyglada dobrze, nie wiem jak Ci pomoc, to powiem co ja bym zmienił, generalnie kszatł czaszki bym ciutke powiekszył, tak zeby twarz bardziej wpadla do srodka, pozatym brode ma strasznie duza i usta zakrywaja cała twarz(to przez cien pewnie).

 

Tak czy inaczej trzymam za Ciebie kciuki i pozdrow P. odemnie :) aaa i gratulacje roboty, wesolych swiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag sie masz Nielocie ? :]

 

jezeli mam byc szczery, to nie siedzi mi ani twarz, ani plaszcz, ani cialo. Stac Cie na wiecej, przysiadz do tej twarzy i przestukaj ja. Chociaz z bliska wyglada całkiem ok, ale po oddaleniu nie wyglada dobrze, nie wiem jak Ci pomoc, to powiem co ja bym zmienił, generalnie kszatł czaszki bym ciutke powiekszył, tak zeby twarz bardziej wpadla do srodka, pozatym brode ma strasznie duza i usta zakrywaja cała twarz(to przez cien pewnie).

 

Tak czy inaczej trzymam za Ciebie kciuki i pozdrow P. odemnie :) aaa i gratulacje roboty, wesolych swiat :)

 

Witam!!

dzieki Klicek :)

zaznaczam, ze to wszystko to jest tylko baza pod zbrusha ;)

 

malcolmyc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności