Skocz do zawartości

[Porachunki] Toaleta


Nowi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

na wstępie chciałbym wszystkich przywitać i życzyć powodzenia a przede wszystkim wytrwałości.

 

Odnośnie mojego tematu, przeglądając wypowiedzi innych i ich pomysłom zauważyłem lepsze i gorsze niektóre bardzo dobre tylko zastanawia mnie jedno jak to wszystko wyjdzie :P

Dlatego postanowiłem ukrócić wodze fantazji i nie startować z czymś niewykonalnym, tyczy się to głównie umiejętności i możliwości sprzętowych i zdecydowałem się na jedno proste pomieszczenie "Toaletę". Każdy na pewno kiedyś był w publicznej toalecie niższego standardu, bród, walający sie papier, popękane kafelki, bazgroły. Właśnie w niej rozegra się tragiczna w skutkach scena porachunków między dwoma postaciami.

Nie zamierzam pokazywać bezpośredniej walki lecz jedynie jej ślady pozostawione w całym pomieszczeniu, a jedynie cień będzie pokazywał tragiczny koniec niefortunnego spotkania.

 

Pozdrawiam mam nadzieję że za bardzo sie nie rozpisałem :P

 

Powodzenia nie wiem jak wy ale ja sie zabieram za modelowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

fikołek -> właśnie taki efekt chcę uzyskać jak najbardziej tajemniczy a zarazem jak tylko spojrzysz będziesz wiedział co sie tam stało i jak przebiegała cała sytuacja ;)

Czy wyjdzie to sie okaże :D

piksar -> może i modeli będzie nie wiele ale chcę wymodelować dużo detali jak pęknięcia pokrzywione kafelki rozpadająca sie kabina popękany zlew żeby wszystko wyglądało realistyczniej ale teksturki to podstawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności