Skocz do zawartości

[Porachunki] Gangsterskie porachunki


tutomash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!!!

 

 

Postanowiłem również, wziąść udział w bitwie. Mam nadzieje, że uda mi się skończyć pracę i przy okazji czegoś się nauczę. Praca będzie przedstawiać dwóch goryli, oraz ich szefa, którzy wyrównują porachunki z kolesiem, który postanowił oszukać gang i wykraść kasę. Gang się o tym dowiedział i teraz musi za to zapłacić i czeka go zasłużona kara. Scena będzie przedstawiać zaułek, pełno brudu, śmieci, jak to w dużym mieście bywa. Nasza ofiara jest otoczona przez dwoch osiłków, którzy uzbrojeni są w nóż i pałkę basebollową. Na jego twarzy widać już pierwsze śiniaki, oraz coraz wiekszy strach. Z tyłu za nimi oparty o ścianę będzie szef całej operacji, czekając, aż chlopcy skończą robotę spokojnie pali papierosa.

 

Mniej więcej tak bedzie wyglądała scena, mam nadzieje, że większość z was udzieli mi cennych wskazówek i porad, nie mam za dużego doświadczenia w modelowaniu postaci, ale co tam warto spróbować, samo ukończenie tej pracy bedzie dla mnie małych zwyciestwem.

 

Życzę innym powodzenia w bitwie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli chodzi o propocje to wedlug mnie okno wraz z parapetem jest za duze patrzac przykladowo na barierke obok(lub na odwrot ;)) tak samo te duze smietniki wydaja mi sie za male, szczegolnie rzuca sie to na 2 renderze.

pewny nie jestem bo duzych bledow nie ma,

tak ogolnie najlepiej jakbys mial wszystko od poacztku pomierzone :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności