Skocz do zawartości

[Porachunki] Magazyn


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pozdro wszystkich.

Scena: Porachunki

Miejsce: Opuszczony magazyn

Postacie: Zakladnik, mozliwe ze bedzie oprawca

Opis: Akcja toczy sie w srodku nocy. Kadr prezentowac bedzie osobnika przywiazanego do krzesla w starym opuszczonym magazynie. Prawdopodobnie pojawi sie rowniez oprawca ktory gestami wyrazac bedzie swoje negatywne emocje w stosunku do zakneblowanego kolesia.

Ponizej zamieszczam concepty sceny jakie wykonalem w wolnej chwili. Prawdopodobnie conieco sie zmieni. To tyle narazie. Pracy jest duzo. Czasu wolnego mam zazwyczaj niewiele ale postaram sie conieco updejtowac coby nieodpasc w przedbiegach.

Prtscr 1

Prtscr 2

Prtscr 3

Prtscr 4

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Buahaha! W życiu nie widziałem tak śmiesznie pokazanej sceny porachunków. Co prawda niby to miało według ciebie wyglądać drastycznie, a wygląda przezabawnie. Oczywiście praca jest spoko!! Bardzo mi się podoba twoje przekazanie tematu w tak śmieszny sposób;). popracuj trochę nad projektem. Dodaj mroczny i mrożący krew w żyłach nastrój do projektu:). Nie nalegam:D nad zmianą koncepcji przekazania dzieła, ale myślę, że jesteś wstanie ją przekazać w tym projekcie bardzo dobrze;).

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mroczny i mrożący krew w żyłach nastrój do projektu:).
Szatanisto, mysle ze to dopiero jest koncept pracy Haha i mozna sie spodziewać ze Predator utrzyma całość w mrocznym klimacie, więc niezabardzo rozumiem, albo ty nie zabardzo rozumiesz...

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loltez tak mysle :D hahahaha myslisz ze ktokolwiek oddalby cos takiego na bitwie?:D jakies proste bryły i bipy? nie no rozwalilo mnie :D poza tym pomysl super :D jak nadasz temu odpowiedni klimat...gre swiatła i cieni to bedzie super..

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha! W życiu nie widziałem tak śmiesznie pokazanej sceny porachunków. Co prawda niby to miało według ciebie wyglądać drastycznie, a wygląda przezabawnie. Oczywiście praca jest spoko!! Bardzo mi się podoba twoje przekazanie tematu w tak śmieszny sposób;). popracuj trochę nad projektem. Dodaj mroczny i mrożący krew w żyłach nastrój do projektu:). Nie nalegam:D nad zmianą koncepcji przekazania dzieła, ale myślę, że jesteś wstanie ją przekazać w tym projekcie bardzo dobrze;).

 

Hehe trzeba czytac ze zrozumieniem :). koncepcja - pomysł, projekt, obmyślony plan działania, plan utworu; "dawn. poczęcie, zajście w ciążę" SWOiZOWK

 

Rysowac nie potrafie wiec concept wykonalem prostymi brylami. Dla niubisow to nie sa modele/scena do oceny :D. Screeny maja prezentowac zarys finalnej scen. Nie lubie robic niczego w ciemno z glowy. Na podstawie takich screenow ustale sobie liste modeli z wyzszym i nizszym priorytetem i wstepnie okresle czas jaki mi bedzie potrzebny na ich wykonanie. Jak pisalem wczesniej, czasu mam zazwyczaj nie zaduzo i trzeba sobie jakos radzic.

Pozdro dla uswiadomionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecie ujęcie będzie dobre a z okien padające na mroczną scenę lekkie światło wolumeryczne oświetlające oprawcę i jego zakładnika. Ja bym tego stojącego gościa widział z jakimś wymyślnym narzędziem tortur ze wzrokiem skupionym na tym narzędziu np. ustawiając wielkość płomienia palnika tak jak zasugerował Lukasz_Stanek. Naprawdę może być fajna scena żeby tylko klimatu nie zabrakło. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Master cycuszki :* dla Ciebie, opony mialy byc rozowe dalem plame :).

Z trzecim kadrem jakos tak wyszlo na oko. Ha ale material ktory zapodales napewno sie przyda, nawet bardzo. Dzis pokmbinuje z widokiem z pozycji truposzczaka. Palnik jak najbardziej bedzie + prawdopodobnie inne narzedzia tortur. Co do prezentacji motywu porachunkow jeszcze nie myslalem moze w jednej rece znajdzie sie palnik a w drugiej widoczne zdjecie na ktorym ofiera sexi sie z kims tam.. a moze poprostu bedzie to scena ala pila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności