Skocz do zawartości

[Porachunki] Za życie moje...


D3SIGN

Rekomendowane odpowiedzi

Noc... sypialnia faceta, który przed dwoma laty pijany potrącił wieczorem pieszego.

Był to dwudziestoletni obiecujący piłkarz, który od tamtej pory ma sparaliżowane nogi...

Tej nocy chłopak przeleje żale za zniszczone życie, wraz z krwią kata...

 

 

 

(Wiem że szkic słaby ale potrafię rysować jedynie ze zdjęć... trudno mi naszkicować ludzia z głowy, więc rys. symboliczny... Wysilcie wyobraźnię..)

 

f9ipekgt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co do ustawienia wóżka to zobaczymy jak się będzie to komponować... napewno chciałbym by było widać twarz z profilu...

 

Co do historii to każdy może sobie dopowiedzieć co chce, na tym według mnie polega sztuka. W mojej wersji jest to zbrodnia długo planowana, chłopak zdobył adres, czekał na okazję i pewnej nocy przekupiwszy portiera (troche to amerykańskie ale jest to budynek z portierem i windą...) dostaje klucz do mieszkania, tam z kuchni zabiera nóż i dalej pisać nie muszę... niemniej pomysł z adopcją bardzo mi się spodobał :)

 

ps. Kiełbaster - pisałem że potrącił go po pijaku, skoro przedtem chlał, to po potrąceniu zapewne więcej wlewa wódy w siebie niż wody do wanny...

 

ps.2 gdyby udało się ładnie zriggować postaci to może w przyszłości machne z tego animacyjkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności