Skocz do zawartości

[Porachunki] Don Quixote & Sancho Pansa


ferni

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT adek (dla poczatku zamieszczam opis pracy):

 

[PL]

Pojedynek walecznego, dzielnego rycerza Don Quixota i jego wiernego towazysza ze strasznym potworem, którym staje sie stary wiatrak.

 

[ENG]

Duel beetween brave, valiant knight Don Quixote, his loyal companion and horrifying monster which is an old windmill.

 

--- end of edit adek ---

 

Witam wszystkich w kolejnej edycji bitwy. Scena jaka będe chcial przedstawic jak po tytule można się domyslec, biędzie pojedynkiem walecznego, dzielnego rycerza Don Quixota w raz z jego wiernym towazyszem ze strasznym potworem którym staje sie stary wiatrak. Tyle opisu jak na razie.

 

dongowaox5.jpg

 

 

P.S. 1 Powodzenia oczywiście wszystkim

P.S. 2 I mam prośbe do was, jeśli ktoś ma jakiś fajny tutek na fajną sierść dla osiołka i dla konia bardzo bym prosił chodzi mi o coś w stylu osiołka ze Shreka. wiem ze najlepiej użyć hair & Fur ale nie dokonca wiem jak to działa. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wyglada bardzo fajnie ale jak to wyglada po ms? Lepiej zrezygnuj z siersci, mysle ze duzo lepszy rezultat uzyskasz zwykla tekstura. Co innego gdybys mial h'n'f w malym palcu :) Poza tym jak zrobisz furem siersc to bedziesz musial zrobic tez wlosy zeby to gralo. Nie komplikuj sobie zycia.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie ze sie wam podoba, jak tylko bede mial sile biore sie dalej za robote na razie głowa mi peka, i maze tylko o wodzie po wczorajszym. Pozdro dla wszystkich

 

Shogun 3D- na razie nie wiem o co chodzi ale sprawdze, nazwe wziolem z netu chyba to po hiszpańsku ale nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wiatrak to tez tak myslalem zeby go troszke rozwalic, ale na razie chce porobic wszystkie modele, a pózniej bede sie pawil w konkretne poprawki.

 

Na chwile obecna wstawiam konika, cos mi w nim jednak nie pasoje ale nie wiem co, moze wam to ,,cos'' wpadnie w oko.

 

konph8.jpg

konph8.1b63a9209a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D - skoro tak to juz zmieniam

peterr - takie mialo byc zalozenie chociaz wydaje mi sie ze i tak zbyt malo jest zagłodzony,

RK - dzieki pierwszy raz robie cos w tym stylu

 

A tymczasem wstawiam osiolka, wsumie to mi poszlo to szybciutko bo jest to po prosu konik tylko go przerobilem, ale wydaje mi sie ze jest troszke z byt podobny do konia, a wy jak myslicie

 

osiolox1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za zgrabny". Serio. Osioł zwykle ma bardzo beczkowaty brzuch i nieproporcjonalnie chude łapy, mniej "rasowy" a bardziej klockowaty łeb. Może zamiast uzdy daj mu sznurek, żeby Sancho był bardziej " folkowy" ;) ?

 

Świetnie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zbyt podobny do konia, zwłaszcza z twarzy, osły mają jakby mniej rzeźbioną, gładszą twarz od koni.

ogon konia mi nie podchodzi, ja bym zrobiła krótszy i postrzępiony.

bardzo mi się podobają te modele, zwłaszcza koń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala - jak bys takiego sancho wozil cale rzycie to tez bys mial takie oczy :)

RK - wezme pod uwage twoje uwagi, na razie porlobie modele i pózniej sie wezme za poprawki

ziomuś - dzieki wielkie

Gomez - dzieki wielkie

Ania - dzieki, rady wezme pod uwage przy poprawkach

lewus - ten drugi screen to mial byc osioł

jaras - wsumie dobra rada nie zwrócilem uwagi na to

 

A teraz jak na razie zrobilem tyle Don Kichota, na chwile obecna zostawiam go i biore sie za Sancha,

Jak sie wam podoba, i co ewentualnie byscie radzili zmienic ?

 

donkichot1kl2.jpg

donkichot1kl2.47776a0452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm niewiem moze to czepialstwo z mojej strony ale wedlug mnie im dalej w dol tym gorzej ,

a szkoda by bylo zebys to tak zostawil bo twarz i okolice sa swietne moim zdaniem, z rzeczy ktore ja bym poprawil to tak, pierwsze to ucho, wydaje sie byc nie w tym miejscu co potrzeba, ucho zaczyna sie od lini brwi a konczy mniej wiecej w miejscu gdzie konczy sie nos ewentualnie gorna warga, te faldy na nogach mi sie nie podobaja , moze warto by bylo to zrobic w z brushu, no i dlaczego ma te nogi kwadratowe, dlonie wygladaja jakby mial je polamane, zrob mniejsze troche, i chyba ma rece delikatnie za dlugie, no i stopy do poprawy, to tyle mojego czepialstwa reszta jak dla mnie jest naprawde ok, i mam nadzieje ze sie na mnie za to wszystko nie obrazisz;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba ta kwadratowość cholewek od butów czy jak się to tam nazywa i koniecznie musisz poprawić stopy bo nie dość że za małe to jeszcze mają dziwny kształt który sprawia wrażenie jak by stopy odchylały się do zewnątrz. Ręce moim zdanie pasują do zakręconej twarzy. Ogólnie masz świetne modele jak textury będą na podobnym poziomie to będzie super. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko buty sa kwadratowe, uda tez. Przez to wygladaja jakby nic pod nimi nie bylo.

Dlonie wygladaja dziwnie, gumowato i plasko. Pasuja do postaci ale wygladaja jakby w nich nie bylo kosci. O stopach juz ci mowili. Poza tym bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przedstawiam chyba juz wszystkie modele jakie beda w scenie, ewentualnie pod wiatrakiem bedzie jakas imitacja gratów czy tez worków z maka na razie koncze etap modelowania, czyba ze poprawki mi zasugerujecie.

Pozdrawiam.

 

ertgertwruj6.jpg

 

wiatrakav6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności