Skocz do zawartości

[Porachunki]Kiedy oni zmądrzeją?


Gość Morte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Scena ma przedstawiać bandę ,złych, plugawych rabusiów-recydywistów uzbrojonych po zęby w co popadnie, którzy to w swej naiwności po raz kolejny chcą zrobić kuku znanemu obrońcy dzieci, niewiast, itp., itd., czyli superman'owi, co skończy się jak zwykle. Oprawa bedzie cartoonowa z mocno przerysowanymi proporcjami postaci.

 

Na miły początek superman bez pelerynki:

80256075ut5.jpg

i zblizenie na głowę:

glowaec0.jpg

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia reszcie uczestników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witaj w bitwie - niestety logo Superman oraz film Iniemamocni chronione są prawami autorskimi :/ - prace z bitwy pójdą do druku i nie możemy złamać prawa :/ - sugerujemy zmianę tematu lub unikanie jakichkolwiek nawiązań do filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że będę musiał sie w takim wypadku dobrze zastanowić nad jego designem. bo walnięcie np."M" zamiast "S", będzie w stylu noszenia "adidoka" a nie "adidasa"(dresik ważna rzecz)- czyli ordynarna podróba, a to nie jest coś w co celuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały updejt, twarzyczki dwóch złych panów.

Tego mam zamiar zrobić wyskoim i chudym:

rab1mv8.jpg

A ten z kolei będzie typowym osiłkiem(muszę poprawić to zbyt ostre zarysowanie na brodzie)

rab2cq4.jpg

 

Wszelkie uwagi i krytyka bardzo mile widziane!

 

Co do wizerunku głownego bohatera to jeszcze się zastanawiam, niedługo moze cos wrzucę.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały powrót;)

Wiele jakos przez swięta nie zrobiłem, ogólnie jestem coraz bardziej pewien że się nie wyrobię.

póki co mam skończone modele dwóch bandytów( czyli jeszcze tak z 17 zostało:)) i główkę trzeciego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie , trochę za mocno się klejnoty temu chudemu odznaczają . Superbohatera możesz zrobić takiego mocno zakręconego , gacie w grochy, na głowie gumowa kaczka i przepychacz w ręce . Będzie zabawnie i orginalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności