Skocz do zawartości

Mech z ludkiem


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

robocik na prawde fajny,(a gdzie ludzik, mial byc ludzik!) . Bedzie swietny a nie tylko fajny jesli zredukujesz liczbe poly nie wplywajac na wyglad ! Heh -wiem ze potrafisz:D! wrzuc siateczke to moze razem cos wymyslimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem co to znaczy spedzam dziennie okolo 4 godzin na amerykanskim chacie, jesli masz jakies pytanie moglbys sie chociaz zalogowac a wiec (\"lol\" lub \"loll\" z jezyka ang. rozwalac sie, przybierac niedbala poze, w jezyku potocznym takze zwalac z nog, okrzyk zaskoczenia..) mam nadzieje ze to ci wystarczy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm myslalem ze lol to laughing out loud... no ale, ja nie przebywam na czatach... wracajac do modelu, to nogi troche za duze,, i nie wiem dlaczego ale wydaje sie taki malo.. mobilny :P... rozbudowalbym go jakos na gorze, albo zmniejszyl nogi ;)... bo tak troche wyglada jak te mechy iiaponskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za anonima . co do lola lol znaczy mw tyle co pokladac sie ze smiechu , a loll jeslis juz taki anglik to moze zrobic na przyklad pies , i to sa dwie rozne rzeczy , i po prostu jak widze lol to od razu to odczytuje jak nasmiewanie sie z czegos ... tak sie przyjelo ... a jesli juz loll to pisz przez dwa l zeby bylo wiadomo o co chodzi... lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No [lol]:P

DZieki za wszsytkie wasze komentarze - co do stóp to już tłumaczę:)

One są trakie duże bo tam gdzie sa \"palce i pięta\" to są silniki - a w ogóle zobaczycie jak pokaże teksturkę.

A teksturka już wkrótce - ludź też będzie:D

Ale najpierw bitwa - muszę najpeirw tam skończyć teksturki:D

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sportsman??:P

Fakt dlatego go troszke zmieniłem - na początek idą proporcje - no i oszczędnosć faces - wymuszenia zxależne od gry (ludek ma teraz 2998 faces)(Aha - głowa juz poprawiona ale zapomniałem podmienic rysunek)

 

ludzik-rys5.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, piękne, i nawt dopracowane, ale czy nie za bardzo??? popatrz: zakładam że cały obiekt będzie miał 8000 trójkątów pomnożymy to przez 25 klatek na sekundę, damy rozdzielczość 1024x768 32Bit, do tego całe tło np las, hehe, 3000, 4000 tr, te mechy mogą być akurat trzy w takim lasku do tego wybuchy mgła i dym, SUMUĄC: (8000x3+4000)25=700,000 trókątów w 1024x768 32Bit, POWIEDZ MI TERAZ JAKI KOMP (ew karta graficzna) UCIĄGNIE TAKIE CACKO??? bo mi sie wydaje że te hiendowe maszyny będą miały problemy z takimi modelami w realtime!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie moja broszka - ja robię zgodnie z założeniem - jeśli ma być dopieszczony i określona ilość faces jet na to przeznaczona - to nie boję sie jej w pełni wykorzystać:p

A tutaj obiecany ulpoad

 

dzialo-rys8.jpg

 

dzialo-rys9.jpg

Zmieniła sie ilość faces na 3942 :D

Pozdr

Giorgione

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

chyba najlepsza czesc filmu

 

coo?? trojka najlepsza?? jaja sobie chyba robisz, toz to bylo maxymalne scierwo, jeden z najgorszych filmow jaki kiedykolwiek widzialem... gorszy byl chyba tylko dzien niepodleglosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst zamieszczony przez giegu

(8000x3+4000)25=700,000 trókątów w 1024x768 32Bit, POWIEDZ MI TERAZ JAKI KOMP (ew karta graficzna) UCIĄGNIE TAKIE CACKO??? bo mi sie wydaje że te hiendowe maszyny będą miały problemy z takimi modelami w realtime!

:D:D:D co to jest 700,000 faców dla dzisiejszych kompów??Ge Force Ti4600 ma wydajnośc 136MLN trójkatów na sek. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności