Skocz do zawartości

[Porachunki]Zemsta


odnetniN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj pierwszy udzial w bitwie ,postanowilem ze sie sprawdze;]

 

Historia opowiada o dziewczynie ktora chce sie zemscic za smierc swojej matki ,ktora krol zgwalcil i porzucil,matka dziewczyny po tym jak ja urodzila zmarla.Teraz dziewczyna ma zamiar zabic krola.

 

PS:nad scenariuszem musze jeszcz popracowac ;] ale z pewnoscia bedzie ukazana walka.

pozdrawiam

 

Edit

concept :

tylko zastanawiam sie nad tym czy nie dac jej plaszcz

femconceptan1.th.jpg

 

 

 

63094686ly5.th.jpg

85657363ys0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe czemu wszystkie mszczące się dziewczyny są tak lekko ubrane?

 

Głowa jest chyba ciut za duża, albo zbyt okrągła, wygląda dziwnie.

 

W jaki sposób zamierzasz przedstawić fakt że któl zgwałcił i porzucił matkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zabawne ;] a co do glowy to wlasnie bym prosil o rady bo mi tez za bardzo nie pasuje a chce zeby byla ladna nie z bulwami:PPa co do faktu ze jej matka zostala zgwalcona przez krola to racja tego w scence nie zobaczycie ,jedynie bedzie ukazane jak dziewczyna wbija sztylet badz miecz w piers krola,ale mam zamiar zrobic z tego animacje oczywiscie niewiem czy jest dozwolona czy nie ,jesli nie to zrobie ja dla sebie lub dla osob ciekawych ;] a scena bedzie scena ;]

pozdro ;] i dzieki za komentarze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s1rp0.th.jpg

s2mv3.th.jpg

s3ow3.th.jpg

s4av4.th.jpg

 

jesli chodzi o referencje to niemam ,korzystalem chyba z 10 roznych i dlatego wyszedl taki mix glowy ;/ no i musze jeszcze wlosy zrobic a z testow tzn po paru testach to wygladala jak tranzwestyta ;/ moze ja robie zlewlosy ;/ najwyzej bede musial poszukac jakis tutkow na temat wlosow ;]

pozdrawiam i dziekuje ze piszesz aniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król zgwałcił jej matkę... Teraz ona zgwałci króla! Oko za oko! ;)

 

hehehe, no i dobre jest to: najpierw ją zgwałcił, apotem bezczelnie PORZUCIŁ... No nie, jak już zgwałcił to mógł się przynajmniej ożenić albo co, bo tak to wyszedł na świnię :>

 

a tak poważnie to postać spoko idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj to co zrobilem , widze to tak pelno porozwalanych kamieni gruzu,po lewej stronie peka witraz,po prawej widac zaslony ,sporo krwi,sporo porozrzucanych trupow,na tronie zabity krol swiatlo padajace przez witraze ,peknieta szyba witrazowa swieci sie pod swiatlem:D,i ona wychodzi z mieczem opartym na rameniu ;] z helmem poleglego w rece ,miecz i ona rowniez we krwi ;]

PS: niewiem jak ja to zrobie chodzi mi tu przede wszystkim o texture , musze zrobi sporo detalu;/ oto screen tego co narazie mam ;]

 

kllluu3.th.jpg

prubny render ze swiatlami tzn chcialem zobaczyc jak sie teraz otoczenie prezentuje

hhhhhhuc0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no calkeim fajnie ale ja bym na twoim miejscu zrobil tak ze krol lezy obok tronu a na srodku obok niej lezy kilku królewskich straznikow. W koncu bardziej prawdopodobne jest chyba ze ona walke stoczyła z ochrona krola a potem dokonała latwej egzekucji. Inaczej co z niego za krol jak tak kazdy moze przyjsc i wyzwac go na pojedynek!

 

a laseczka fajna >> dość kształtna >> ale pokaz ja bez siatki zeby mozna bylo lepiej ocenic jak sie prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shi - ale on był jej ojcem, być może jej ufał i dlatego dopuścił bez straży. A ona go nikczemnie zabiła.

Też bym go dała bliżej tronu.

Poza tak nie zostanie? Zrobiłabym ją robiącą krok w przód, odchodząc od zabitego króla.

Otoczenie ładne, ale ta przewrócona kolumna z grubą podstawką wydaje mi się mało prawdopodobna, ponieważ chyba kolumny nie stały tak sobie na ziemi, tylko były wpuszczone głębiej w podłogę.

Jak ona będzie wychodzić tylko z hełmem, to będzie wyglądało jakby jej chodziło tylko o hełm a nie o króla, dałabym jej jednak całą głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47401880ny1.th.jpg

fikolek heh masz racje ale nad tym sie jeszcze zastanowie bo zamiast ludzi chce zrobic demony,jedynie krol bedzie czlowiekiem a moze, demon w postaci czlowieka :D,dlatego tez chce zrobic pelno zbroi a w nich jak wylatuja demony.

shi krol bedzie lezal na tronie tzn zabity a wokol bedzie pelno trupow ;]

edit :poza bedzie taka krok w przod ze idzie i miecz oparty o ramie ;]

to co widzicie na ziemi przy niej to zbroja ale krol bedzie wygladal inaczej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaczek zaczyna się zapowiadać całkiem dobrze:)

Jedynie mnie trochu martwi tamta kobitka:/

Brak jej jakby kośćca,charakteru kobiety.Radziłbym jeśli juz wzioleś jakieś refki do dziecka to weź też i jakieś atrakcyjne refki kobiety:)

Skoro ma być ta kobieta np. zabójczynią to niech ma ten charakter(urzekająca,pociągająca,sexi i zarazem chlodna niczym stal jej miecza:)hehe)Cos może w stylu Mony Sax(nie mylić z sexem:) z Maxa Payne'a;) powodzenia w dalszym budowaniu:)Pomysł ciekawy życze powodzenia:)!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo krol by takiej nie zgwalcil :D

 

Ups.. To krol zgwalcil matke.. czyli KroL jest JEJ OJCEM... CZYLI ONA CHCE ZABIC WLASNEGO OJCA bez ktorego by jej na tym swiecie nie bylo.. powinna mu stopy calowac a nie zabijac!!

 

Może i calować ale wpierw wyciąć mu jajka z parówką hehehe:rolleyes:Aby wreszcie pomyślał czasem wreszcie głową;)By dostrzec w pięknej i ponętnej kobitce swoją córkę?ehhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

dosyć skomplikowana historia ale musisz jeszcze nad nią posiedziec ; ) nad dziewczyną tez, wnetrze zapowiada sie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 20 lat pewnie on do niej przyjdzie z mieczem i pomści śmierć ojca.

 

LOL HAHAHAHA :D i zabije siostre przyrodnia.. jeszcze brakuje tu tylko wojka i babci ;D

 

a tak z drugiej strony to patrzac na twoje poprzednie prace/modele to naprawde poszedles do przodu i wszedles na kolejny level .. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu masz racje wlasnie o to chodzi ;] nie konczaca sie opowiesc do poki ktos wrescie nie zrozumie ze nie ma sensu zyc zemsta ;] super oko dzieki ,tez pamietam moje stare modele ;] najlepszy byl pierwszy :D moze nie dlugo bedzie update to wtedy pokaze model z siatka i bez ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urocza historia.

 

Laseczka, której matkę najwyraźniej wygnał jej ojciec (bo po cholerę mialaby się mścić, gdyby było inaczej?), wychowana jakimś totalnym zadÓpiu, co na oczy rycerstwa ani dworu nie widziała [bo by się pojawić na nim nie mogła], biega po pałacu w pełnej zbroi i zabija doskonale wyszkolonych bodyguardów samego władcy! Majsterszyx! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prabab bo matka uciekła do sąsiedniego królestwa, była córką tamtejszego króla, który zresztą od tego gwałtu był w stanie wojny z tutejszym królem. Tam też dziewczyna się nauczyła walczyć. Musisz kreatywniej myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prabab bo matka uciekła do sąsiedniego królestwa, była córką tamtejszego króla, który zresztą od tego gwałtu był w stanie wojny z tutejszym królem. Tam też dziewczyna się nauczyła walczyć. Musisz kreatywniej myśleć.

To nie jest kreatywne myślenie, tylko wykorzystywanie własnej inteligencji do usprawiedliwiania cudzej głupoty, prfff :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prabab historia nie jest pelna (jakbys czytal od poczatku to bys wiedzial) ,nie widzisz ze owa dziewczyna nosi zbroje? czyli jednak musiala gdzies ja otrzymac za swe ryzerstow i walecznosc bo niewiem czy wiesz kobiety nie walczyly :PP zreszta jak masz glupio pisac to wogole nie pisz! znalazl sie geniusz pff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, przecież to wszystko jedno czy historia jest idealnie logiczna, póki obrazek będzie ładny.

W większości wątków nie ma wcale historyjki, ani logicznej ani nielogicznej, i też jest dobrze, chociaż moim zdaniem taka historyjka dodaje pracy uroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje, proporcje... Dłoń lewa może taka dziwna troche.

 

Bardziej mnie intryguje to, że ów osobnik zamiast nóg ma dwie wygięte parówy.

 

prabab historia nie jest pelna (jakbys czytal od poczatku to bys wiedzial) ,nie widzisz ze owa dziewczyna nosi zbroje? czyli jednak musiala gdzies ja otrzymac za swe ryzerstow i walecznosc bo niewiem czy wiesz kobiety nie walczyly :PP

...dlatego przydałoby się, żebyś wyjaśnił okoliczności w jakich doszło do tego, że jest tak, a nie inaczej.

 

Może przylecieli do niej kosmici, zrobili "ba-dung!" swoją czarodziejską bronią, a zbroja przeteleportowała się z innego wymiaru prosto na jej ciało. A walczyć się nauczyła, jak ją zaatakowała pleśń, kiedy w kuchni u oberżysty za pomywaczke robiła.

 

Brzmi równie rewelacyjnie.

zreszta jak masz glupio pisac to wogole nie pisz! znalazl sie geniusz pff

Dziękuje, że doceniasz moją (och, ach!) inteligencję :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad kolanami, są zgięte jak gumowa rurka. Klęknij, zrób zdjęcie, to zobaczysz o co chodzi.

Palce przedniej ręki chyba za długie jak na dzieciaka. Rączka na której się opiera też by mogła być odrobinę grubsza. Dzieci mają tłuszczyk, dzieci królewskie tym bardziej bo się dobrze żywią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemq wszystkim nie bylo mnie dawno na forum ale spowodowane to bylo brakiem czasu ;/

Jednak znalazlem go troche ostatnio i zmienilem scenke ;] policjantka broniaca dziecko ,spytacie zapewne dlaczego? a no wlasnie dlatego iz nie mialem czasu na zrobienie tak obszernej sceny ktora mialem zamiar zrobic, no ale trudno jakbym nie zdarzyl na nominacje to sprobuje w nastepnej bitwie .

PS: nie skonczone jeszcze ;]

48286722zy3.th.jpg

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności