Skocz do zawartości

[porachunki] home sweet home


kolaborant

Rekomendowane odpowiedzi

No tak stało się. Miarka się pryebrała. Ta jedna kropla przepełniła czare goryczy. Bo nie mówił jej kocham cię, nie przynosił śniadania do łóżka, nie zamykał klapy sedesu, a i te skarpetki, wszędzie, poprostu wszędzie się walały. ONA: :mad: typowa pani domu, świetnie władająca kuchenym osprzętem (np. typu wałek) ON: :eek: amator mocnych wrażeń, których materializację podawał mu zazwyczaj telewizor. Właśnie przed tv można zastać go najczęściej, dopasowywującego się fałdami tłuszczyku do ulubionego fotela.

 

Tak by sie przedstawiał ten codzienny dramat. Niedługo podrzuce jakiś szkic itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czołem jakoż obiecałem, takoż czynię i załączam taki symboliczny zarys kompozycji. Postaci przedstawione poniżej nie przedstawiają finalnych póz, raczej zaznaczają miejsce w kompozycji. ONA najprawdopodobniej będzie brała zamach wałkiem na spokojnie siedzącego, nic nie spodziewającego się męża. Na rysunku zaznaczyłem pare istotnych elementów. Brutalności sceny chciałem wam zaoszczędzić. W końcu święta idą , a rodzinna atmosfera jest wtedy taka ważna :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze załącze taki jeden z elementów przyszłej sceny. (pytacie dlaczego zacząłem od fotela ???) Nie modelowałem od około 3 lat i tak na rozgrzewke co by sobie przypomnieć jak miło jest kreować wirtualną rzeczywistość.

 

Tak poza tym to: życzę wszystkim aby przysyły rok był bardiej trójwymiarowy i abyście żyli na MAXa Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności