Skocz do zawartości

[WIP]Kilka pracek \"By Paul\"


Paul_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam narazie tylko jedna ,którą zrobiłem w parę godzin.Oceniajcie ,wytykajcie wszystkie błędy! mam z tym mały problem -nie wiem jak nadać ruch tej postaci.Chciałem uchwycić moment wystrzału z tej broni ,która jest naprawdę silna.Niestety coś mi niewychodzi.Please ,help me!Postaram się naprawić co nie będzie pasować,jeżli będę w stanie:D Resztę pracek wyśle jak nauczę sie anglika :/

http://pawelmatysik.webpark.pl/gunner2_small.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Według mnie praca jest dosc nieczytelna mur zlewa sie z tłem, nogi postaci ze ścianą. Zarys drzew i domków na choryzoncie narysowales ostrą kreską przez co strasznie wychodzi do przodu a podłoże odpusciłeś sobie zupełnie - wszystko wygląda jakby było zawieszone w powietrzu. W samej postaci i armatce przydałoby się nieco więcej detalu jakies nacięcia na lufie, szwy na kombinezonie teraz wygląda jakby było z tego samego materiału. Więcej kreski i róznorodności:)

Pozadrawiam i czekam na dalsze prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ,zapomniałem dodać ,ze to tylko przepakowany szkic ;P Specjalnie chciałem zrobić ,by przez ten dym nic nie było widać,sądzę ,że tak jest troszke naturalniej.Zresztą miał to być kurz ,pył wzniecowy przez tą broń (i gdyby sie przyjżeć to wzdłuż podłoża ,od broni do postaci nei ma dymu. A to coś w tle to zniszczone budynki-zawsze jak tak rysowałem...widać musze to zmienić.Miałem jeszcze zamiar zrobić taką animacje w 3ds ,ale dopiero muszę go opanoweać. A tutaj obiecany nastepny rysunek.Nie pytajcie mnie kto to jest.Ciekawe czy zgadniecie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pierwszej pracy nie ma co mowic, sliczna nie jest, postac faktycznie mocno sztuczna, jesli nie wiesz jak powinna stac to wykozystaj lustro lub kogos obok zeby przez sekunde postal, po to tylko zeby moc zaobserwowac jaki ta postac ma miec ruch. Sympatyczny jest za to drugi rysuneczek, i chociaz nie wiem kto to ma byc to zaczynaja sie na nim ciekawe rzeczy dziac, jakies przetarcia, slady lini itp. chociaz sama facjate i oczy potraktowales juz z duzymi uporszczeniami. A karabin jest mocno w powijakach jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo po co ten obrys twarzy (mowie oczywiscie o 2 pracy). Mysle zeby to potraktowac gumeczka i bedzie ladnie. Ksztalt broni obiecujacy ale nie ma pozatym co oceniac. W 1 pracy sie wszystko zlewa, musisz na to uwazac na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie!Tak przy okazji tofajnie ,ze zajżał tu takze Pan Moderator:D) Co do lustra ,to masz racje...po narysowaniu go ustawiłem się w odpowiedniej pozycji i natchymiastowo puknołem w czoło...cóż-człowiek uczy sie na błędach. Spróbuję to poprawić w scence (3D),którą mam zamiar z kumplem. Jak by co to nei Stuhr-choc też byłem zdziwiony jak to zobaczyłem[lol2]Przy okazji przesyłam następnego WIP-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo mi się podoba!!!!Różnica kreseczki, temat, ogółem wykonanie.Jedyne do czego mogę się przyczepić to to że te kabelki tak przy prawicy coś ledwo wiszą, w końcu musi się na czymś trzymać.Ale jest orajt nawet bardzo:D.

Pozdrawiam!!!!

PS:No to kto to jest jak nie Sthur??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi sie 2 rysunek jednak podoba...ostatnie tez fajne... ale temat wałkowany chyba na milion sposobów... od ghost in the shell poprzez appleseed na ghost riderze koncząć pomijajac mase innych tego tupu okablowan robotow, ludzi, droidów, klonow na wszelakich ilustracjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki ,ta broń może na projekcie nie wyglada ciekawie ,ale w 3d robi całkiem niezłe wrażenie0 jak ją poprawie to wrzuce na forum . a tutaj cos jeszcze (stary obrazek-ze dwa lata -zacząłem go robić w Corelu -teraz troszkę poprawiełm w PS7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozciągany na drutach wypadł fajnie, chyba najudaniej tutaj.No i ta buźka sztura :) Co do ostatniej pracki trosze nie wyszło to połączenie szkicu z szopem, gdzies sie głebia zgubiła jedno odcina od reszty no i flara o ktorej ohantom pisal to poteguje. Mogłes zostawic sam ołówkowy szkic lub pomazac przez całosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co do tego \'kosmicznego\' macie całkowitą rację. Najpierw zaczłem to robić w Corelu ,ale nei znałem go dobrze ...teraz tylko poprawiłem troszkę jpg ,bo wersja robocza gdzieś się zgubiła:( Tiger1313 ,wbrew pozorom to nie był ołówek...tylko długopis :D Zamieszczam jeszcze dwa WIP-y ,które były w WIP (ale potem okazało sie ,ze tylko 3D wip ...)

http://pawelmatysik.webpark.pl/soldier4c.jpg

 

http://pawelmatysik.webpark.pl/death_ship_mars3.jpg

 

Jeszcze raz dzięki za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...mam problem z pedzelkiem zdefiniowanhm przeze mnie...:( Nie wiem czemu nie jest \'płynny\' tylko są drobniutkie przerwy między każdym \'stępelkiem\' .Nie mogę znaleźć opcji ,w której mógłbym to przestawić...pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności