Skocz do zawartości

Postac 2D : Body Guard


DarekT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmmm... Na BodyGuarda to on mi nie wygląda.Raczej na jakiegoś rzeźnika rodem z komiksów z Lobo.Wierz mi że mógłbym przyczepić się do wszystkiego ale zostawię tą robotę Tigerowi :D.(Sorry Tiger ale ty chyba mu to najlepiej wytłumaczysz)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchiaj Carioca poto ten rysunek wypuscilem zebys sie nadnim znencil, wytknol wszystie blendy i powiedzial mi zebym sie tu niepokazal dopuki cos pozondnego nie narysuje. A ty nie, lagonie to nic sie niezwalczy. Wiec jeszcze raz, wypowiedz sie.

 

Dzieki

 

Masz tutaj nastepny rysunek do skatowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc...

 

...jak ja nie lubie bialego tła.... wiem ze tu to mialo chyba tak byc...ale jakis chociaz niemrawy kolor bylby mile widziany...jesli chodzi o mnie... szkice sa rysowane jedna kreska jakby obrysowane...ja tez to mam niestety..i nie moge sie wyleczyc...nie ma swiatla... kolory płaskie, rozmazane a nie polozone... nie rozmazywac! nakładać! ;) i coś ich malo... no i anatomia i proporcje cos mi sie nie widza...

 

EDIT: ładna czcionka....

 

pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Amrun1, wiesz co masz racje z tym odrysowywaniem, ja zawsze zaczynam od szkicu przewaznie oluwkiem albo dlugopisem. Potem nakladam kartke i dorysowywuje kontury, i jak cos niepasuje to nakladam nastepno kartke i poprawiam to co jest spaskudzone az wygloda wpozodku. Dlatego moje rysunki niemajo zycia. Sprubuje to poprawidz jak sie przyzwyczje do rysowania postaci.

A z tym swiatlem, bede musial nadtym pomyslec.

Maz, racje kolory so rozmazane uzywam zaduzo smudge tool, poprawie to.

A z tym kolorem, to mi to przyjdzie jak sie przyzwyczaje do kolorowania. Narazie uzywam zimne kolory na wiekszosci obran i tylko cieply kolor dzie cos waznego jest.

A z to anatomia, wiem ze musze poprawidz Body Guards prawa piesc. Nie robie wystajocych miesni na ciele bo niewiem jeszcze jak to zrobic zeby to anatomicznie wyglowalo. Bede musial zlapac jakies muscularne magazyny i zaczac rysowac.

Ktos mi jeszcze powiedziaj ze Priest\'s piesc ktura trzyma patyk jakos niepasuje, bede musial nadtym popracowac.

 

Dzieki za porady jak bede mial czas to naprawie je.

 

Ktos jeszcze cos zauwazyl?

 

A to maztepna postac \"Main Man\" (niema nic wspulnego z Lobo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj cos innego ale z tej samej opowiesci. Chce porobic ruzne rodzaje wladcow piekla ale nic mi do wyobraznie ciekawego nieprzychodi. To jest moj pierwszy szkic.

 

O, Amrun1 wiesz co z tym tlem to dodam jakies abstrakcujne tlo i zobacze jak to bedzie wyglodalo.

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku! Zdecydowanie popracuj nad anatomia... ale przedtem rysuj duzo przedmiotow martwych (zombie to nie jest to o czym mysle). Czlowiek, to bardzo trudny temat...

Mam wrazenie, ze nie do konca starasz sie swoje prace wykonczyc! Dobra rada: Przegladaj prace innych i porownoj ze swoimi... i nie chodzi mi tu o efekt koncowy, ale o ilosc wlozonej pracy... hehe Amrun1 tak nie rozmazywac, a nakladac!

I jeszcze jedno... skoro sprawdziles jak pisze sie \"smudge tool\" rownie dobrze mozesz korzystac ze slownika ortograficznego... Wiem, kto to jest dyslektyk, ale wierz mi... ciezko sie to czyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie Darek miałem powiedzieć co myślę...Więc mówię.Nie wiem czy wniosę coś nowego do tego wątku, po chyba już wszystko zostało pwiedziane.Rysuj więcej z natury aby podłapać nieco anatomię i ruch postaci.A co najważniejsze (tu będe brutalny :D) jak rysujesz rzeczy typu:pancerz i inne formy przestrzenne to zastanów się jak mogą wyglądać obszary których nie widać na rysunku.Gdy to zastosujesz układ pancerza będzie bardziej naturalny i zaplanowany.U ciebie jest to ważne bo widzę że skłaniasz się bardziej w kierunku sc-fi.Druga pracka najbardziej mi się podoba (twarz i okolice brzucha zrobione są na prawdę fajnie).No i Spike jeszcze wzbudził moje zainteresowanie.Jeżeli chodzi o Lazy Demon to postaraj się jakoś zaplanować anatomię tego demona tak żeby wiatr go nie przewrócił (chyba wiesz co mam na myśli).To by było na tyle:D

Pozdrawiam

O odrysowywaniu to już wiesz wiec nie będę ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarekT mnie draznia takie same pancerze u kazdego w tym samym klimacie troche to jest nudne reszta wmiare ok pozatym to proporcje zwruc nato uwage najbardziej podoba mi sie zalamanie cienia za twazy PRIEST-a aczkolwiek cos tam mi niepasuje czeka cie jeszcze duzo olowkow do starcia zanim bedzie cos naprawde extra ale jestes na dobrej drodze na codzien widze gorsze prace. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności