Skocz do zawartości

[Porachunki]Achilles VS Hektor(uwaga wacuś)


Innos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pionowa krecha na brodzie nie podoba mi sie. Klata byc moze jest za dluga, miesnie naramienne na pewno za dlugie. Miesnie szyi sa za cienkie i powinny byc troche blizej srodka. Miesnie skosne brzucha nie sa skosne :) a powinny i nie wyrastaja one z miesni brzucha jak u ciebie. Dolne miesnie brzucha tez nie tak. Te krawedzie przy biodrach powinny byc bardziej na srodku. Rozumiem ze to poczatek i wszystko jeszcze bedziesz dopracowywac.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbyt wyraźnie zrobiłeś te mięśnie, siatka nie jest rewelacyjna, znowu nie podoba mi się przejście z tułowia w ramiona. Pępek zrobiłeś za nisko powinien być zaraz pod tym górnym "czteropakiem". Dajesz dalej jestem ciekaw jak poradzisz sobie z ramionami. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuch jak od linijki, do tego u ciebie jest raczej 8pack zamiast 6.

Kreska przez środek zbyt wyraźna.

Brodawki są zbyt wysoko, zbyt blisko pach.

Staraj się bardziej trzymać referek, mam wrażenie że próbujesz modelować z głowy ale za mało znasz anatomii żeby to robić.

http://www.runnersworld.com/images/cma/sixpack200x200.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Sixpack_germanuncut77_flickr.jpg

http://images.google.com/images?q=waschbrettbauch&svnum=10&um=1&hl=en&client=opera&rls=en&sa=G&imgsz=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Co do 6packu to to nie jest 8 pack tylko chcialem zrobic taki efekt gumki od gaci :D chodzi mi o to ze tutaj przyjdzie jeszcze ubranie wiec bedzie mial taka wkleslosc. Widocznie przesadzilem z ta krecha poprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej, ale jeszcze myślę że pachy za nisko.

Czy będziesz mu podnosił ręce? jeśli tak, to przez taką pozycję może ci wtedy braknąć poligonów pod pachą.

Między piersią a ramieniem jest chyba trochę zbyt głębokie wcięcie.

 

SereCk - żeby dodać męskości. Zawsze mi jakoś dziwnie wyglądały bezwackowe modele mężczyzn. Dobrze jest, tylko czy nie za nisko? Brzuch ma dziwne wydłużenie w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klata wygląda jak by to była zwisająca skóra, przypakuj go trochę. To wcięcie między bicepsem a mięśniem naramiennym jest w złym miejscu powinno wchodzić pod pachy tworząc przejście z klaty w mięsień naramienny zobacz sobie w lustrze jak to jest. Mięśnie przedramienia chyba jeszcze nie zaczęte bo wyglądają niepoprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achillesmp4.png

 

Kieruję się starą definicja ptaka... "Gdy 25 lat mija worek dłuższy jest od kija":D no to wiadomo czemu taki ptaszek. A co do wielkości to wydaje mi sie że te wszystkie posty typu za maly to chyba nie potrzebne bo jest jakby to powiedziec... Sredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędy w anatomii trochę odstraszają, proporcje całości w porządku, pomijając dłonie i trochę zbyt szeroko nad brzuchem, zwęź trochę sylwetkę w tym miejscu i będzie lepiej. Dłonie, ręce i stopy trzeba mocno dopracować. trochę za szybko zaczynają się barki idąc od góry, są jakbyś mu założył 200 kilogramowy plecak. Będę często zaglądał. Dobrze idzie, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności