Skocz do zawartości

Postac 2D: Moja Pani


Siegmar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Swietny pomysl, ciekawa kompozycja, mozna troche bardziej skadrowac.

 

Jak na jasne tlo, za malo kreski za duzo maziania.

 

Przy takim warsztacie (walor nie kreska) chyba lepiej i jeszcze ciekawiej wygladalaby calosc na czarnym tle. Wylaniajaca sie z ciemnosci. Taki troche barokowy klimat.

 

Fajna miniatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V!

 

Dzieki za komentsy...

 

akdsn - faktycznie lepiej byloby, gdyby bylo czarne tlo... wtedy o tym nie pomyslalem. Co do \"maziania\" to nie bylo to mazianie palcem, lecz olowkiem... no ale moze wlasnie o to Ci chodzilo... dzieki

 

Carioca - reka fatycznie przy dluga... teraz to widze, ale 3 lata temu bylem zbyt zadowolony z efektu, by to zauwazyc... ;) ... zaznacze tylko, ze pracka byla rysowana z wyobrazni, nie z pamieci... Za to teraz mogę i z pamieci i w real time... :P

 

Dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym prosil zebys podsylal swiezsze pracki, bo o czyms z perzed 3 lat trudno cos powiedziec, pewnie sporo sie nauczyles w tym czasie bo ten rysuneczek to taki sobie jest, nie zly, ale nie powalajacy, troche duzo zmyslania w nim, szczegolnie draperiadraperia mocno przekombinowana, calosciowo brakuje jakiegos tla, troche przestrzeni i roznicy waloru pomiedzy postacia a szmatka, wiecej, i draperie i postac mozna by bylo roznie rysowac - postac miekko, draperie mocniej i bardziej zdecydowanie, tudziesz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności