Skocz do zawartości

[porachunki]ciemna uliczka itd tralala...


Fr3d3k

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT:

Finish.

 

...He didn't expect this punishment will meet him that day...

...punishment for what He did...

...punishment very painful.

He'll not make this mistake never again... it's too late for apologize...

 

 

finalsmalllt3.jpg

 

They have been used photos at imposition of textures

 

 

big size :

final.jpg

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

hej

tez sie przyłącze...

Interpretacja bez zadnych udźiwnień...sie okaże jak wyjdzie...narazie leci z biegu..

Kilka dni zabawy ..na pierwszy ogien odrazu idzie aktualny progres ...

wczesniejszych etapow nie ma co pokazywac.

Nie wiem czemu ale jakoś wychodzi game art'owo ...chyba z przyzwyczajenia ..teksturki tez..nie przekraczają ^1024

No nic, zobaczaczymy co z tego wyjdzie :)

tak wiec kilka strzałów :

my.php?image=82939917se2.jpg

82939917se2.jpg

 

24745830cn4.jpg

 

13qd2.jpg

 

12yt0.jpg

 

 

no narazie wsio ...pozdr !

i sorka za te duzo pliki ...ale nie miałoby sensu dawac mniejszych ..juz i tak mało widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rzeczywiście bardzo gameartowo to wygląda ale to są wszystko screeny z viewportów mogłeś dać jakiegoś renderka dla podglądu. Nie zdradziłeś żadnych szczegółów historii którą chcesz przedstawić, napisz co scena ma przedstawiać jakie postacie itp.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie przedstawiłem historii bo po co :) Beda porachunki i juz

Rendera tez nie ma co dawac narazie ..nie ma oswietlenia ani kamery ustawionej dobrze...

I jeszcze nie wiem ale chyba rendera nie bedzie ..tylko wrzuce to w jakis silnik...

postacie to nie moja mocna strona kekeke :)trocha sie ubawiłem, bo chłopaki są teraz trochu smieszni...ale cos tam bedziem walczyc z nimi jeszcze ..narazie wcześniaki

pozdr !

14br9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo w sumie ładnie. ta kolorystyka z tym kontrastem nawet też daje rade. pokrywka od śmietnika zbyt low poly, opona jak na element zaraz obok kamery zbyt mało dokładnie zrobiona. jakiś disp, bump. daj światło doświetlające gościa w środku od strony kamery bo ciemno sie zrobiło. i to przepalenie z prawej wywal.

 

łądnie to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kontrast czerni i bieli po prawej za**** mi sie podoba. Ja bym z tego zrobil Sin City. Wszedzie czern i biel tak jak po prawej. Ogolnie wyglada to bardzo fajnie - kadr, akcja, swiatlo. 1 plan (opona i skrzynie po lewo) powinien byc w cieniu, zeby ledwo bylo to widac. Sciana i skrzynie za postaciami zrobilbym oswietlone a same postacie jako ciemniejsze sylwetki na ktore gdzies tam pada troche swiatla, byle nie za duzo. Masz 3 plany: 1 (opona, skrzynia), 2 (postacie) i 3 (sciana, skrzynie) i musisz je roznie oswietlic, z rozna intensywnoscia. Musi byc kontrast miedzy tymi planami, jeden oswietlony, inny ciemny.

 

Podoba mi sie tez 1 kadr z posta 4. Jest swietny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności