Skocz do zawartości

Bitwa 2D/fotomontaż - sonda


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

glos oddany. Ale szczerze mowiac.. tamta galeria mi sie bardziej podobala..nie ktore prace byly w piekne w swej szpetocie:) a tutaj wiekszosc jest taka \"poprawne\"

ale i jak zabawa byla przednia! pozdrawiam wszystkich uczestnikow:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander ; tez mysle ze najbardziej w tym wszystkim chodzilo o zabawe i panowie BYLO naprawde BYLO sie z czego smiac (i jest ) Dobra robota chlopaki dziekuje wszystkim za humorek.A ja glosowalem na Tigera 1313 1 mimo ze nie smieszne,ale z klimatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatele - do urn! :-)

 

46 głosów, trochę mało, poprzednio było chyba 52, wyraźnie wszyscy zajęli się przygotowaniami przedświątecznymi. Tylko o ile wiem, nie ma teraz żadnych Świąt.. :)

 

Za to głosowanie Jury dobiega końca. W sobotę ogłosimy wyniki. Wtedy również zostanie podsumowana sonda, więc jak ktoś ma ochote oddać jeszcze głos to śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu oddalem swoj glosik ;-D... ach nie ma to jak siasc sobie po tygodniu znowu do kompa ;-)...

hehehe chcialem sie zmyc znowu z wieczornych wykladzikow ale sobie mowie eee posiedze ze znajomymi pogadami... I CO? i gula ze statystyki puscila liste ;-D... ale fuks... mam wiecej szczescia niz rozumu ;-D (-> to tak na boku wtracenie z zycia)...

_________________________________

pozdro dla wszystkich i:

GLOSUJCE... TOWARZYSZE, OBYWATELE, LUDU PRACUJACEJ STOLICY... GLOSUJCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności