Skocz do zawartości

Monitor 24'+tablet A6


kpulka

Rekomendowane odpowiedzi

Monitor 24'+tablet Ituos A6

oba panoramiczne.

Zastanawia mnie czy nie będzie zbytnej dysproporcji i lekkie ruszenie piórkiem nie machnie wielkiej krechy na ekranie?

Czy lepsze by było zainwestowanie w większy tablet a mniejszy monitor?

Wolę chyba ituosa A6 niż graphirea... czy to nie błąd? xoP

z góry dziękuję ;o)

wesolego sylwestra! ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Problemu nie ma, ale lepiej mieć większy tablecik :) A6 generalnie nie polecam - chyba, ze chcesz go używac do podpisywania się i retuszowania zdjęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tabletu uzywalbym jedynie do podmalowania tekstur i ewentualnie modelowania (chcialbym sprobowac ZBrusha). Nie chce wydawac pieniedzy na drogiego Wacoma A5, jesli okaze sie ze nie jestem stworzony do wspolpracy z tabletem :P

Jeszcze odnosnie monitora, 24" jest dopiero w planach po zmianie calego komputera, wiec przez jakis czas pracowalbym na malym crtku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor już kupiony, Samsung 2232BW (22 panorama). W porównaniu z zzieleniałym (może z zazdrosci) crtku ten wychodzi genialnie ale z wielkoscią dużej różnicy nie ma i moze jeszcze będę używał dwóch.

A teraz zastanawiam się nad kupnem tabletu...

jako że mam panoramę to wypadałoby wziac wide A5 ale A4 zwykły jest droższy ale ma większą powierzchnię.

Pozatym format 4:3 wydaje się bardziej elastyczny i w przypadku gdy będę za jakąś sprawą pracował jednak na monitorze 4:3 będzie on wykorzystywał całą powierzchnię a panorama A5 moze byc za mała

dodatkowo ma niby myszkę ale ponoc ona na nic się nie zdaje

Która inwestycja będzie lepsza? A5 wide czy A4?

//a ceny to 1600 i 1900 (SE oba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem przekonany co do tej serii Bamboo... kojaży mi się z bublem ;) zaraz ktoś powie ze bluźnię, takze pełniejszą subiektywną recenzję zdam nieco później ;P

w Warszawie można porównac model bamboo z intuosem. Po tym mam nadzieję łatwiej mi będzie wydac 1500zł na intuosa ;o)

to ze nie mam fajnych prac to wiem ale mimo to nie mam zamiaru wydawac co rok pieniędzy na tablet... miałem pentagrama ale się ciągle psuł więc wolę tym razem coś solidniejszego... ale nie solidnego jedynie z nazwy (pentagram titan :P)

 

po wypróbowaniu bamboo i intuosa pozostanie jedynie rozmyślanie nad rozmiarem zapewne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności