Skocz do zawartości

[porachunki]: szybcy się wściekli


Armia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim wątku pozostałych bijących się i tych, co się przyglądają ;).

 

 

Story:

Młodzik dostał od tatusia super bryke, pojechał poszpanować, poszaleć i wpadł na nocny wyścig. Nie udało mu się, kasy nie ma, postanowił uciekać. Scena ma przedstawiać bardzo szybki koniec ucieczki i tłumaczenie mu, że tak się nie powinno robić, bo to niegrzeczne.

 

W planach:

 

- pojazd młodzika - mazda rx8

- pojazd starego wygi - toyota supra

- najprawdopodobniej (nie wiem czy podołam) toyota będzie "prawidłowo zaparkowana" w boku mazdy, lub też jej przedzie, nieszczęsny małolat nie zapiął pasów, więc wyeliminuje swoją młodą głową przednią szybę, natomiast koleszka z Toyoty będzie zmierzał do niego z klasycznym kluczem do kół. A wszystko to w oświetleniu nocnego, neonowego Tokyo.

 

samochody będą oczywiście stjuningowane. Jeszcze nie wiem jak :D. Ale będą.

 

Zbieżność wydarzeń z przedstawionymi w filmach jest PRAWIE przypadkowa :).

 

Narazie zacząłem od modelowania od podstaw mazdy. Nauka ciężka jest.

 

62536902qb8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jaras -> robie co mogę ;)

 

KoMiC -> siema! Ty mnie jeszcze pamiętasz :)?? No miło mi bardzo. Naprawde!

 

Piksar -> no sierra chyba nawet nie dojechała do japonii :). Ale co do sieruni mam plan! Chytry i przebiegły, ale spodoba Ci się jak się uda.

 

A co do bitwy, kolejny update - taki żart z teksturami :) i szara prezentacja tego co mam aktualnie. Jaśnie wielmożnej pupy nie pokazuje specjalnie - nie jest jezcze zrobiona i borykam się z koncepcją na nią. Będzie to pokażę :). Narazie usunąłem pare drażniących błędów, pare zlekceważyłem chwilowo, a całej reszty jeszcze nie zauważyłem, co nie znaczy że ich nie ma. No i szyby się pojawiły... I felgi w bardziej zamierzonym rozmiarze. i na dziś starczy, pomyślę dalej jutro. Dzięki za odwiedziny i zapraszam dalej, bo nie mam zamiaru tu stać w miejscu :).

 

75829356hj2.jpg

 

53343563wh4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz modyfikator symmetry nad MS czy to wina złych parametrów symmetry ale na środku przez auto idzie kant. to pewnie zmienisz. w kancie szyby bocznej, tam gdzie będą boczne lusterka masz coś dziwnego na siatce. tak to ładnie idzie jednak miejscami wydaje sie krzywo.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle na dziś. Mało miałem czasu, więc poprawiłem tylko nieco siatkę, postarałem się wyrównać blache tu i ówdzie. Dorobiłem pare szczegółów. Jeszcze mi sięmaska kaszani, ale to do dorobienia będzie. Więcej jutro :).

 

52062651nu4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności