Skocz do zawartości

Małe prace dla grafika 3D


Gość muddog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość muddog

Witam serdecznie,

 

Ostatnimi czasy bawię się w produkcję małych gier reklamowych - jak do tej pory wszystkie produkcje wykonywałem dla klientów w 2D, ale powoli myślę nad przejściem na grafikę renderowaną. Potrzebuję od czasu do czasu zdolnych osób mogących za atrakcyjną cenę wyprodukować (i zanimować) mi kilka obiektów 3D. Jako że sam jestem w trójwymiarze okrutnie słaby, zazwyczaj produktem końcowym byłyby już zrenderowane do 2D obrazki klatek animacji (w miarę możliwości do PNG-ów z przeźroczystym tłem, ale w sumie wszystko ujdzie).

 

Chodzi głównie o kreskówkowe postacie, niekoniecznie więc muszą to być rzeczy jakoś maksymalnie napakowane detalami - raczej prostsze obiekty, średnio uszczegółowione, bez wielkiej ilości polysów. Nie są to więc rzeczy trudne - dla dobrego grafika chwilka roboty. W sam raz gdy akurat nie masz co robić, zapłacę Ci za chwilkę ćwiczeń.

 

Zależy mi bardzo na cenie - ponieważ to na razie małe gierki, cena jest dla mnie ważnym kryterium. Plusem jest to, że płacę od razu, nie ściemniam, staram się żeby współpraca przebiegała dobrze, bo może z tego wyjść rzecz na dłuższy czas. :) Jak wspomniałem - na razie to rzeczy mniejsze, więc po podsumowaniu moich kosztów i czasu pracy nie mogę zapłacić niebotycznych sum, ale sądzę że spokojnie się jakoś dogadamy. :)

 

Dodatkowo prócz kasy mogę zaproponować też dodatkowe benefity, zamiast zapłaty np. stworzenie stronki www, pomoc przy pozycjonowaniu, przy grafice 2D, tego typu rzeczy. A w przyszłości może pojawią się też większe projekty.

 

Poszukuję osób znających się na 3DS maxie (w sumie inne programy 3D też mogą być, ale z 3DSmaxem styczność przynajmniej jakąś miałem - wyszło kiepsko, ale styczność była ;P), tego typu rzeczy. Jeśli masz chwilę wolnego - napisz. Najlepiej jak najszybciej, bo akuratnie mam kilka rzeczy do zrobienia.

 

Pozdrawiam!

 

Muddog

 

Pisz na maila: [email protected]

 

Gdzieś w tytule lub treści wspomnij, że chodzi o grafika 3D, dodaj może jakiś link do portfolio lub przykładowe screenshoty i Twoje propozycje cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności