Skocz do zawartości

Odzyskiwanie danych z dysku


Klamot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam wielki problem, straciłem wszystkie dane z dysku, nie wiem jak to się stało, czy to wirus czy jakiś błąd, ale gdy zostawiłem na jakiś czas włączony komputer z narzędziem oczyszczania dysku to usunęło wszystkie pliki, zatrzymało się dopiero na plikach systemowych które były używane w danym momencie. Wiem że brzmi to dziwnie, ja nadal w to nie wierze... Część danych odzyskałem programem Easy Recovery 6.10, część plików działa a część nie. Problem polega na tym że żaden plik z rozszerzeniem *.max nie nadaje się do odczytu. Pliki posiadają dobrą objętość, ale coś z zawartością jest nie tak, czy ktoś wie co można zrobić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wczytywałeś jes poleceniem merge w maxie? Może coś da się uratować

 

Niestety :( Też próbowałem w ten sposób i nic, już się pogodziłem z tym że aby zaliczyć semestr muszę w styczniu nie przespać paru nocy... ale może ktoś pozwoli mi się wyspać i rzuci jeszcze jakiś pomysł ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisuj teraz nic na partycji z której znikneły Ci dane. Zapisujac nadpisałbyś to co jest teoretycznie usunięte.

Zainstaluj sobie jakis soft do odzyskiwania i z dużym prawdopodobieństwem będzie dobrze :)

Polecam Handy Recovery - już kilka razy udało mi się szybko i bezboleśnie odzyskać duuże kawałki partycji (łącznie z całą budową folderów itd), a sam program jest banalnie prosty i intuicyjny w obsłudze.

Próbowałem innych, ale nie dawały takich rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem skorzystałem z takiego oprogramowania, i programik w teorii odzyskał to co mnie interesowało, ale po fakcie kiedy już dane zostały nadpisane (bo myślałem że jest z nimi wszystko ok) okazało się że jednak nie ma ochoty ich odczytać 3dmax. Dzięki za chęć pomocy :) Ale w sumie to potrzebowałbym czegoś co odczyta te pliki(te które już są rzekomo uratowane) po kawałku , żeby chociaż cokolwiek się uratowało, nie wiem czy w ogóle to jest możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności