Skocz do zawartości

[Porachunki] For our precious Earth


prabab

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmici już tysiąckrotnie podbijali Ziemię - na kartach książek, stronach komiksów i kliszach filmowych. Najwyższy czas się z nimi ROZLICZYĆ i podbić ICH planetę :D.

 

Koncept scenki jest jasny i przejrzysty: Jakiś generał-weteran, co to tysiąckroć brał udział w potyczkach, przy których ziemianie dostawali w d*pę, przez wieeelkie okno swojego statku kosmicznego gapi się z zachwytem na bada-boom bitwę na orbicie nieprzyjaznej planety, którą to potyczkę mają szansę nasi pobratymcy wygrać.

 

W sumie nie wiem, czy nie obudziłem się za późno i czy braki w czasie pozwolą mi skończyć pracę w terminie, ale - zawsze warto spróbować.

 

No i może w końcu opanuje tego całego zBrusha, wrrr! :D

 

podglad3ts1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam skojarzenia z moim ulubionym opowiadaniem Dukaja - "Ruch generala". Podejrzewam ze czytalas ale jesli nie to powinnas zanim zaczniesz prace.

Czytał.

 

To, że mam różowy avatar, nie oznacza, że jestem kobietą! xD

 

To taki mój prywatny mały "bunt", przełamywanie stereotypów itd... ;).

 

Co do opowiadania... Nie czytałem. Gdzie można je zdobyć? Wydane w jakimś zbiorze jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja :) zmień na Earth :) fajnie to wtedy brzmi

Niech będzie, chociaż teraz mi to tak mało poetycko brzmi ;p.

 

Jutro po południu zacznę robić mordkę herr generałowi.

 

I chyba wymodeluję ją od podstaw w zBrushu - po prostu nie widzę sensu w bawieniu się w robienie modeli bazowych, kiedy pogania czas. Tym bardziej, że za bardzo on mi nie będzie w tym przypadku potrzebny - ot, to ma wyglądać i JAKOŚ działać :D... Nad ciałem niestety będe musiał się trochę nasiedzieć (bo i kości ma, myly państwo!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz robić ciało... to znaczy siedzieć nad nim. Ciało przecież będzie pod ubraniem. Bardziej o to własnie ubranie bym się martwił

Oj, mówiąc "ciało", mam na myśli "ciało z ubraniami".

 

To nie jest baba, żeby gawiedź nagością częstować :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem planetkę (w zBrushu :P).

 

Kurcze, z braku czasu nawet nie miałem szans ruszyć jeszcze buźki. Naprawdę powoli zacznynam wątpić w to, czy - nawet przy najszczerszych chęciach - zdąże zrobić coś do lutego :F.

 

PS. Da się w Mentalu robić lens effecty? Bo jak nie, to... kiszka trochę...

 

zuo585.jpg.xs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty flary obiektywu, glow itp to raczej efekty postprodukcyjne, nie ma sensu ich renderowac od razu z obrazem, bo co jesli obraz renderuje Ci sie 5 godzin, a potem dojdziesz do wniosku ze flara powinna byc bardziej zolta, albo mniej lub bardziej intensywna? bedziesz tracil kolejne 5 godzin?

 

lepiej ja zrobic osobno i skomponowac w afterze lub fotoszopie.

 

a poza tym w mentalu mozna robic lensy w video poscie naprzyklad, albo w Rendnering->Effects ale wtedy na obrazie moga pojawic sie jakies babole (czyt. artefakty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności