Skocz do zawartości

organizacja textur na dysku


Tas

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Projektow ciagle przybywa, i czesto zdarza sie ze korzystam z tekstur z poprzednich projektow.

Zastanawiam sie, jak macie zorganizowana baze tekstur. Czy wszystkie sa w jednym katalogu, tematycznie posegregowane, czy moze do kazdego projektu tworzycie osobny katalog z teksturami. Tylko w tym drugim przypadku, skoro tekstury sa wspolne, to beda sie powielaly.

 

No nic, napiszcie jak Wy to robicie, bo u mnie robi sie balagan :)

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja sie staram tez trzymac posegregowane tekstury w katalogu (segreguje np: kamien, bruk, cegly, drewno, deski, nieba itp) i osobno tak jak kamil w katalogu projektu tworze sobie zawsze 2 katalogi: tekstury i rendery, srednio to wychodzi szczeze mowiac czasami bo nie chce mi sie przenosci tekstur albo zapominam :) ale walcze walcze uparcie, brakuje mi takiej opcji w maxie zeby po np zaladowaniu tekstur, przy zapisywaniu pliku maks automatycznie robil kopie tekstury do jakiegos katalogu jesli jej nie ma juz tam. no pozostaje jeszcze opcja "archiwum" ale jakos zadko z tego kozystam (tzn robie sobie archiwum jak uznaje projekt za skonczony - zeby nie pogubic plików od niego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności