Skocz do zawartości

Naruto


exTolek

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy ktoś tutaj ogląda to anime??czy wam sie podoba?? czemu wam sie podoba a czemu nie ??itd.

 

 

a tu kilka obrazków gdybyście wogule nie wiedzieli o co chodzi.

jeden z przeciwników:

2

 

główny bohater:

1

 

a tu okładka pierwszego tomu:

okladka1

 

a tu kakashi:

5

 

 

obrazki z naruto.pl, narutocenter.prv.pl,

a już jak chcecie wiecej tapetek obejrzeć to musicie se poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja nie ogladam. w ogole jakos sie tym nie interesuje. jedyna bajeczka tego typu jaka widzialem to Animatrix i czarodziejke z ksieżyca kiedys na polsacie. Takie bajki jakos mnie nie bawią wole kroskowki typu Futurama, The family guy czy The Simpsons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na programie VIVA czasami coś tam leci, ale jakoś mnie nie kusi oglądanie Anime po niemiecku :|

polecam wszystkim (zwłaszcza tym kochającym mechy) Neon Genesis Evangelion, seria składająca się z około 26 odcinków (już nie pamiętam dokładnie), oraz dwóch końcowych zatytułowanych End of Evangelion...

muszę przyznać, że żaden film nie wywołał u mnie tyle emocji co ta seria :) raz się wkurzałem na głównego bohatera, raz się śmiałem, i to wszystko to były takie naturalne odruchy, ja nie wiem jak oni to zrobili, może ta manga wysyła jakieś fale do naszego mózgu :D naprawdę polecam :)

obejżałem też nieśmiertelnego Akirę, oraz GITSa :) w sumie nie było tego dużo (nie licząc godzin przesiedzianych przed Polonią1 kilka dobrych lat temu, kiedy to na tym kanale leciały takie hity jak Gigi, Yattaman... i coś tam jeszcze :D), mogę jeszcze dodać do listy świetne Ninja Scroll :)

 

pozdrawiam wszystkich Otaku :D[piwo]

 

P.S. mam plakat NGE z własnoręcznym podpisem Shina Yasudy [cfaniak] i wcale się nie chwalę :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności