Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


FlooX

Jakiej firmy laptop polecacie ?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy laptop polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zamierzam kupić laptopa w najbliższym czasie, jednak mam dylematy co do producenta jakiego wybrać.

 

o acerze nie przeczytałem ani jednej pozytywnej opinii w necie, a w kazdym salonie mi go odradzają ^^

 

zastanawiałem się nad Asusem lub Toshibą

 

a co Wy sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma Della w ankiecie...

 

Uwazam, ze sa swietne, mam 6letniego Della i wyglada jak nowy, i nigdy sie w nim nic nie zepsulo, uzywany byl przez 3 osoby...

 

Znajoma ma 3letniego, tez stan idealny.

 

Dell to naprawde solidne lapy.

 

A teraz w ramach oszczednosci kupilem Acera (taki sam Dell kosztowalby prawie 2 razy wiecej :/ ), nie mam zadnych zastrzezen, moze LCD moglobyc lepsze, no zobaczymy ile wytrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez looknalem nie ma Dell-a ;]

 

makler po znajomych ktorzy maja/mieli Toshibe , po problemach wiekszych mniejszych , po takich kiedy od nowosci dostawali trupa np. , oczywiscie to przypadki ale czase ich wiecej czasem mniej ;] , wiec poki co to jak dla mnie nie ma marki "naj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Asusa od 2,5 lat, po 2 latach padł dysk twardy, teraz padł akumulator. Oczywiście trudno powiedzieć czy wina tego że to Asus, czy wina tej konkretnej konfiguracji, czy po prostu pech, ale myślę że następnym razem spróbuję nie Asusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asus to jest maszyna... z koleżanką kilka dni temu robiliśmy projekt - ona właśnie na asusie z celeronem 1,7ghz (3doby pracy non stop - modelowanie w cadzie i przerzucanie do maxa, photoshop) w pewnym momencie poczuliśmy swąd palonego plastiku z wentylatorów, nie przeszkodziło to w dokończeniu projektu (jakieś 4 -5 godzin) ale już po wyłaczeniu następnego dnia musiał iść do serwisu. Acera kiedyś naprawiałem po zalaniu colą i odradzam - wszystko sie tam psuje. Na toshibie pracuje wielu znajomych - koledze spadła drukarka i wgięła klawiature - nic pozatym(acer byłby w kawałkach) ale toshiba kojarzy mi sie osobiscie ze sprzetem do multimediów(osobista opinia - niektóre konfig. są naprawde mocne). Mając wybór -zakładając że ceny za konfig byłyby podobne wybrałbym chyba Asusa - zawsze budził u mnie respekt za stylistyke i materiały.

z Dellem to tak różnie - porządny sprzęt ale drogi. Wydaje sie że to taka troche "konserwatywna" firma, zawsze czekaja z wprowadzaniem nowych technologii(lcd z led). Osobiscie mam fioła na punkcie della(głównie przez matryce), dlatego mam juz drugiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dell 4300

 

Mam Fuji siemens i w sumie nie polecam. Mi juz drugi dysk padl (moze to ze wzgledu na robote, nie wiem). Ale juz po 3 latach, laptop sredio wyglada. Acz szkoda mi go sprzedac. Nastepny zakup to bedzie dell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba Ci sie matryca w Dell-u ? a dlaczego

 

mam 17cali wuxga 1920x1200, duże kąty w poziomie, gorsze w pionie, duża jasność( nigdy nie pracuje na pełnej) niby jest matowa ale nie do końca(podejrzewam że ze wzgledu na rozdzielczość) poza dellem ibm i hp montuja matryce wuxga - hp są fajne ale był drozszy, o ibm nie wspomne:). Przedtem miałem 15 cali wuxga i od tamtej pory stwierdziłem ze chce miec taką rozdzielczosc.

 

widze, że ibm też bierzemy pod uwage... moim zdaniem to już najwyższa klasa(design moze sie podobac lub nie) za którą jedna sie płaci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz na VBI duzo duzo taniej moze wykonanie nienajlepsze ale czesci te same :).

sprawdz jeszcze sobie noty chiligreen. Ciekawa propozycja. Ja stawiam oczywiscie na dell'a ale pozadny sprzet tej firmy nieukrywajmy kosztuje krocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności