Skocz do zawartości

Ogien wojny: Johny Bravo


Szupryt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wydaje mi sie zebym cos wielkiego osiagnal. Moj pomysl na \"Ogien Wojny\" jest moze troche nie powazny ale mam zamiar sie czegos nowego nauczyc o 3D Maxie i mam nadzieje ze mi w tym pomozecie.

Glownym bohaterem bedzie Johny Bravo ktory jest ponizej. Bedzie on jedynym ocalalym na poli bitwy. Wiecej narazie nie moge powiedziec. Licze na wasze pomysly. Jak narazie jestem w poczatkowej fazie projektu :D

:D:D:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czolem

 

 

2 grosiki ode mnie .. przede wszystkim postac sprawia wrazenie przejechanej przez walec, troche za plaska albo zle ujecie kamery (moge sie mylic), po drogie troszeczke wiecej szczegolikow :))) ale moze sie czepiam ... poza tym to zrob mu moro, w koncu bedzie na polu walki ...

 

 

 

:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magem ty masz jakies kompleksy? Ganiasz po forum i smiejesz sie z ludzi. No ale o co ja cie oskarzam, to przeciez jasne jak 2 razy 2 ze ty odrazu byles super niesamowity i robiles niewiadomo jakie modele. Wez na luz czlowieku zejdz pare stopni ze swoich dmuchanych schodow i postaraj wyksztusic z siebie jakas sensowna krytyke, bo sie osmieszasz. A i jeszcze jedno, o co ci chodzi z tym znaczkiem :mad: na koncu kazdego komentarza, na kogo jestes zly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Crash, milo mi. Ale pisze co mysle i chyba nie zaprzeczysz ze mam racje przewaznie w tym co pisze. A co do krytyki to ja daje choc nie zawsze. W tym przypadku akurat uznalem ze nie dam, moze w niektorych innych tez, a moze nie mialem zadnego pomyslu co do danej pracy. I nie smieje sie ze wszyskich. Tylko nieraz i tylko wtedy kiedy mozna co nie znaczy ze nie szanuje autora danej pracy. Ja tez kiedys zazczynalem i nawet smieje sie teraz z tego co robilem. A wierz mi ze bys boki zrywal gdybys to widzial. A kompleksy. Jakie kompexy?

A tak poza tym to lubie se lazic po formu.

A me krzywe konczyny dolne czesto odmawiaja mi posluszenstwa ale co tam. :mad: he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey no problemo tylko staraj sie tak nie dobijac ludzi, bo sie jeszcze zniecheca :)

 

Ah wlasnie bylbym zapomnial, widze ze masz leb na karku, bo spodziewalem sie ze zbluzgasz mnie za ten post a tu tymczasem nice suprise :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Chyba nie przychodzicie tu zeby sie klocic ?? Co do dloni to macie racje :D sa troche plaskie, ale to dopiero byla poczatkowac wersja. Stwierdzilem ze ostatnio nie mam za wiele czasu na 3d maxa i raczej nic z tej bitwy nie bedzie, ale wiedzialem juz od poczatku ze tak bedzie :D Ze mna jest tak, ze ja chcialbym umiec robic takie prace jak tu na forum sie pokazuja, ale jak sie do czegos zabieram, to nie jestem w stanie nic ladnego zrobic:D coz z tego ze checi sa, jak nie potrfie nic zrobic. No coz moze w czyms innym sie llepiej sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności