Skocz do zawartości

Poszukiwane mieszkanie w Krakowie dla 2 osob


Ardeni

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, razem z userem Ofca poszukujemy mieszkania lub w krakowie do wynajęcia (powód - praca itd). Przeszukujemy portale itd itp, ale jeśli mielibyście jakieś info to bylibyśmy wdzięczni.

 

Prosiłbym o kontakt gg/mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w kraku wszystkie mieszkania mozna tylko wynajac poprzez jakies dziwne firmy, ktore biara 1500z lub wiecej za posrednictwo...

jest tez studencka agencja w pk na warszawskiej i tam sie placi tylko 300z jak dobrze pamietam

 

mozna tez kombinowac i dogadywac sie z wlascicielem ale to inna bajka

generalnie ciezko bedzie w srodku roku akademickiego cos znalesc wg mnie ale powodzenia

 

ps: dajcie znac jak bedzie jakas parapetowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako krakus rodowity, musze Was zasmucić bo cięzko będzie... ja praktycznie co roku zmieniam mieszkania i poświęcam na poszukiwania conajmniej 2 miesiące... Fakt faktem nie jest ciężko znaleźć ładne mieszkanko ale gożej z cenami, są tak zaporowe, że naprawdę trudno przez nie przeskoczyć (chyba że chcecie mieszkać w Nowej Hucie)... życzę powodzenia... i do zobacznia na mieście! :D

szukaj:

krakow.gumtre.pl

gratka.pl

e-stancja.pl

(trzeba aktywować sms-em odblokowanie numerów telefonu) www.dziennik.krakow.pl - szukajcie pod lokale, nie nieruchomości

 

@edit

pozatym nie wiem dlaczego, ale właściciele nie chcą przyjmować pod dach 2 mężczyzn i par... preferują raczej kobiety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak chłopaki poszukiwania? Udało się znaleźć jakiś przytulny most? xD

 

Pytam bo za jakiś czas też będę czegoś szukał. Z tego co do tej pory sie dowiadywałem to faktycznie Nowa Huta ze swoimi zaletami: ekologia, bliskość centrum miasta i niezapomniane krajobrazy xD Albo 1,5k na miesiąc w mieście.

Reasumując: już ich tam całkiem pogięło z cenami kurde. Pod tym względem wrocek jeszcze aż tak się nie popsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności