Skocz do zawartości

Współpraca nad MODem do GTA VC : Inquest


Gość Gacus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich.

Jestem jednym z twórców modu do GTA VC, który ma się nazywać \"Inquest\". Akcja ma się toczyć w latach 30 w zimę. Nie chcemy robić kolejnego modu(nowego miasta) do tej gry, chcemy zrobić coś oryginalnego, dlatego zdecydowaliśmy się na lata 30. Prace nad modem już są rozpoczęte i jak na miesiąc czasu mamy już dość dużo zrobione.

Będzie to chyba jeden z poważniejszych modów do GTA VC robioncyh w Polsce, nasza grupa składa się z najbardziej cenionych ludzi na scenie GTA.pl i chyba najbardziej znających się na edycji GTA, ale jest nas za mało.

W związku z tym chciałbym aby ktoś z was przyłaczył sie do nas, lub nas wspomógł. Najbardziej teraz są nam potrzebne budynki, dlatego wszytskich znających 3dmax prosimy o współprace. Odrazu chcę powiedzieć, że tekstury już mamy, więc raczej z nimi nie powinno być problemu. Modele powinny mieć niewielką ilość polygonów i bez dużych szczegółów, co powinno ułatwić pracę.

Więc jeżeli znalazła by się osoba, która by nam pomogła to niech tu to napisze lub się ze mną skontaktuje ([email protected]; GG#5439206), ja napewno odpiszę.

 

 

Jeżeli macie jakieś pytanie, chcecie zobaczyć to co teraz mamy to również proszę o kontakt.

 

 

 

ps Nie mamy narazie strony, ponieważ chcemy pokazać ludziom pierwsze efekty naszej parcy dopiero jak będzię przynajmniej jedna dzielnica skączona, lub będzie cokolwiek sensownego zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności