Skocz do zawartości

jak polczyc dwie glowy??


Kamil Ciechanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mam mianowice problem taki zaczalem modelowac glowe z boxa i drugi obok box jest mirrorem ale skopiowanym na Instance(czyli na jednym robie a na drugim tez mi sie robi :P) ,i pozniej jak daje opcje meshsmooth to robi mi wygladzanie jak na dwóch oddzielnych boxach, jak zrobic zeby polaczyc w jedna calosc obydwa boxy i meshsmooth traktowal to jak jeden obiekt (opcja grupowania odpada bo nic nie daje ) ,wszystko robie w edit poly,pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam ponownie ,poradzilem sobie z tamtym problemem i zrobilem to troszke w inny sposób ze mam juz dwie polowki glowy i moge nalozyc juz mesha na cala glowe tak jakby na jeden obiekt ale jest teraz inny problem jak moge pozbyc sie cienkiej lini laczacej dwie polowki glowy??takie cienkie laczenie jest i nie wiem jak to zlikwidowac a tak ogolnie jest git,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlsnie weldowalem i nic nie chce wyjsc , na poczatku na glowie mialem tylko ta lekka linie ale teraz gdy zrobilem reszte ciala to przez klatke piersiowa przechodzi mi taka gBeboka linia bo jaknalozylem meshsmootha to polowki klatki piersiowej potraktowal jakby to byly dwie czesci rozne i zaokraglil dwie czesci a glowe potraktowal jak jedna calosc ,i nie wiem o co chodzi??pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w miejscu zweldowania masz jeden vertex, czy dwa??

Pewnie nie pokrywają się vertexy, i do tego masz jeszcze poligona jakby w środku postaci. Musisz go usunąć i wtedy zweldować. Poczytaj zdaje się dwa posty niżej:D w tym samym dziale. A może już to dali do FAQ;ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wlasnie sobie usiwadomilem ze mam polygony w srodku postaci bo tulów robilem wlasnie z extrudowaniem poligonów i tam sa w srodku poligony a glowe mam tak zrobiona ze nie mam w srodku poligonów takze nie robi mi tam takiej glebokiej lini jak na tulowiu ,dzieki i spadam dalej bada z wertexami ,a tak pozatym to w tym miejscu gdzie sie lacza dwie polowki mam dwa vertexy bo jeden od jednej polowki a drugi od drugiej ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności