Skocz do zawartości

Spotkanie w warszawie sobota (2 luty)


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

czesc w ta sobote planujemy gdzies skoczyc na browara, jesli sie uda to na bilard, albo cos w tym stylu.

wstepnie bedzie

 

ja, Kurt, hmm w sumie to jest jeszce kilka osob ale nie wiem na 100% czy ida wiec narazie sie wstrzymam.

 

zachecam wszystkich, napewno bedzie spoko jak zawsze, wypijemy browar pogadamy a jak ludzie dopisza to moze sie i flaszeczke rozrobi, albo i 2.

pozdrawiam i do zobaczenia!

 

Edit:

ok wstepnie spotykamy sie kolo 18, standardowo na metro centrum i jedziemy tranwajem do placu narutowaicza i tam 5 min drogi jest fajna knajpka. sa duze stoly takze jesli nie bedzie ludzi to mozna spokojnie zmiescic 10 osob przy jednym stole, + jest jakis bilard.

 

 

Lineup:

Kurt

matys

Shogun 3D

PAINbringer

Lumpy

claude ?

Klicek (jeszcze z nim nie rozmawialem ale jak nie przyjdzie to ban :-))

Lewus + ladniejsza polowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie ze bedzie troche ludzie, i sorka za ten 1 luty pokrecilo mi sie :/ spotykamy sie w sobote 2 lutego. jesli chodzi o miejsce to jest taka calkiem spoko knajpka z bilardem niedaleko placu narutowicza, nie za daleko i jest troche schowana takze powinny byc miejsca ale z strony to sobota wiec moze byc roznie :/ co do godziny to mysle ze mozna jakos wczesniej kolo 18 zeby tez nie miec problemu z miejscami ale jesli macie jakies inne pomysly to piszcie i bedziemy sie zastanawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności