Skocz do zawartości

Qrwa co jest w moich postach nie tak


Bouser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Napiasem przed chwila temat o z pytaniem o C++ i edycje *.exe I go nie ma. Wiec zostal skasowany. To samo jak kiedys jak sie pytalem o lelektrocieplownie ale teraz juz nieistotne.... Nie rozumiem co jest w tch pyytaniach nie taktem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O admina chodzilo mi o moderatora :)

A co do odpowiedzi twojej to wystarczylo tak na poczatku napisac a nie odrazu kasowac pytanie jak by go nie bylo:mad:

Wkoncu kazdy ma prawo dostac jaka kolwiek odpiwedz na pytanie a nie odwracac sie do nigo plecami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. regulamin mowi cos innego;)

Najpierw sam szukasz odpowiedz na swoje pytanie, pozniej dopiero je zadajesz, szanujac czas innych.

 

Regulamin zastrzega takze, ze w razie niespelnienia tego warunku watek moze zostac skasowany bez ostrzezenia. Czyzbys nie zapoznal sie z regulaminem?! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad mozesz wiedziec ze nie szukalem wczesniej odpowiedzi:>

Jezeli mam problem to siegam do innych zrodel wiedzy...

 

Co do regulaminu... To przyznam sie ze nie czytalem no moze kilka lat temu:p

Ale to tak jak czytac regulamin przy instalowaniu kazdego programu/gry. Wyszstko to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug...ehh...naprawde robi sie z Ciebie maszyna...czemu jestes taki srogi? wolisz skasowac watek niz komus pomoc ehhhh :-/... kiedys to forum bylo lepsze...bardziej przyjazne dla uzytkownikow...

 

pozdr

 

P.S.

Pewnie znowu mi sie oberwie oraz moj post bedzie usuniety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys to forum bylo lepsze...bardziej przyjazne dla uzytkownikow...

 

Nie prawda. Wczesniej nikt nic nie pilnowal i 90% watkow mialo tytuly w rodzaju \"pomocy\", \"ocencie mojom prace\" czy pytania na ktore mozna znalezc odpowiedz w googlach czy maxowym helpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniwi...

A ty moze jestes zbyt pracowity i zajety usuwaniem postow:mad:

Jak moze udowodnisz komus ze ni probowal dojsc do odpowiedzi innymi drogami... Moze dla kogos to byc jedno z ostnich miejsc gdzie moze zasiegnac pomocy.

 

Pablo dziekuje za poparcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Vogel

kiedys to forum bylo lepsze...bardziej przyjazne dla uzytkownikow...

 

Nie prawda. Wczesniej nikt nic nie pilnowal i 90% watkow mialo tytuly w rodzaju \"pomocy\", \"ocencie mojom prace\" czy pytania na ktore mozna znalezc odpowiedz w googlach czy maxowym helpie

 

 

Nie chodzi mi o tresc tylko o atmosfere...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tyle dyskusji przez jeden skasowany temat....

Dobrze że nie za każdym razem się taka dyskusja wyłania bo byśmy tylko w takich wątkach się wypowiadali. Przez to chcę powiedzieć że takich wątków jest kasowanych codziennie kilka i właśnie tu tkwi moim zdaniem chaczyk. Od strony usera jest źle bo napisał mały OT i zaraz post skasowany. Ale od strony moderatorów to nie ma sensu po kilka razy dziennie pisać to samo... (właśnie po to powstały regulaminy a przyznawanie się do ich nie czytania już stawia na kiepskiej pozycji)

 

PS. skoro napisałeś Bouser że szukałeś, to także gdzieś w regulaminach było o tym, aby dokładnie opisać, co do tej pory zrobiłeś we własnym zakresie aby rozwiązać problem. Z tego co napisałeś, to chyba tego brakowało...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bouser: jezeli ja w 2 sekundy znajduje odpowiedz w necie lub helpie, to wierze, ze inni takze nie maja z tym problemow.

 

Jezeli maja, to znaczy, ze po prostu nie szukali, albo nie sa zbytnio rozgarnieci.

 

Szczegolnie tych ostatnich nam tutaj nie potrzeba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Nie chodzi mi o tresc tylko o atmosfere...\"

 

Pablo: jezeli nie odpowiada Ci atmosfera, to zmien miejsce przesiadowek. Jestem pewien, ze z tysiaca for na ktorych jestes zarejestrowany znajdzie sie jedno, ktore Ci przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szukalem mialem kolegow ktorzy troche robili w jezykach programowania lecz nie umieja odpowedzicec na moje pytanie. Szukalem po necie lecz trzeba wziac pod uwage ze nie korzystam z gogli (do piero teraz przeszukuje je) tylko z innych przegladarek. Jak cos znajduje to albo jakas ksiegarnia albo srona nie istnieje. Albo nie na temat.... Wcale nie tak latwo... A i co znalazles moze w te 2 s to czego szukam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności